Võistlus

Nimi:
Lääne Regiooni Talvekarikas 2018 IV etapp
Aeg:
25.03.18
Korraldaja(d):
Märjamaa SK, Ridala tall
Sekretär:
Liisi Laanet
tel. 5247480, liisi.laanet@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Ridala, Läänemaa
Staatus:
Tulemused avaldatud
Lisainfo:
Karikasarja üldinfo http://www.ratsaliit.ee/voistlussarjad/sarjad-2018/
Registreerimisel märkida vastavalt üldjuhendile märkuste lahtrisse, milline start läheb karikasarja arvestusse (punkte saab korjata ainult ühes klassis ning mitme hobusega startides tuleb määrata arvestuses olev hobune).
25.03.18 - Klass 2 | 90 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud (sarja Klass 2)
Võistleja Klubi Treener(id) Hobune
Treener(id):
Anni Liisi Lauk (2003)
WESTERN (2001)
Saaremaa RSK WESTERN (2001)
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Annika Veerpalu
ZENDOR (2013)
Nõo RK ZENDOR (2013)
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Annika Veerpalu
ZINDRA (2013)
Nõo RK ZINDRA (2013)
Treener(id):
Carmen Peussa
CORDA (2013)
Märjamaa SK CORDA (2013)
Treener(id):
Carolina Kuris (1999)
PORT ARTUR (2010)
Märjamaa SK PORT ARTUR (2010)
Treener(id): Maarja Berkmann
Eliise Kaups (2001)
ROYAL HARRI (2007)
Hiiumaa RSK Maarja Berkmann ROYAL HARRI (2007)
Treener(id): Maarja Berkmann
Eliise Kaups (2001)
GROY (2002)
Hiiumaa RSK Maarja Berkmann GROY (2002)
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Emeli Pikner (2004)
MON TER (2012, SP)
Saare RK MON TER (2012, SP)
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Jaagup Kallas
OLLI ROYAL (2013)
Saare RK OLLI ROYAL (2013)
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Jaagup Kallas
JUST IN TIME (2013)
Saare RK JUST IN TIME (2013)
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Jaagup Kallas
ROYAL BUTTERFLY (2013)
Saare RK ROYAL BUTTERFLY (2013)
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Jaagup Kallas
CEDAR UNO (2013)
Saare RK CEDAR UNO (2013)
Treener(id):
Jacqueline Putnik (2005)
VOLLI (2011, SP)
Saaremaa RSK VOLLI (2011, SP)
Treener(id):
Karmen Udeküll (2003)
WILD BEAUTY (2009, VP)
Saaremaa RSK WILD BEAUTY (2009, VP)
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Laura Trull
ORHIDEE (2008)
RSK KRT ORHIDEE (2008)
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Liisi Sillat (2002)
PORTOS (2000)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel PORTOS (2000)
Treener(id):
Margret Raba
PRISTON (2009)
Märjamaa SK PRISTON (2009)
Klubi: Massu RK
Treener(id): Ann Meriste White
Marjana Kuldsaar (2002)
PRIIDIK (2006)
Massu RK Ann Meriste White PRIIDIK (2006)
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Mihkel Ait (2000)
EMPEROR (2012)
Saare RK EMPEROR (2012)
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Minna Veedler
C-AND-B (2011)
ESHKS C-AND-B (2011)
Treener(id): Riin Ingre Saare
Pille-Riin Rüütel
PICIKATA (2013)
Pärnumaa RSK Riin Ingre Saare PICIKATA (2013)
Treener(id): Riin Ingre Saare
Pille-Riin Rüütel
GEIMA (2011)
Pärnumaa RSK Riin Ingre Saare GEIMA (2011)
Treener(id):
Riho Viik
DRACULA (2012)
Vändra RSK DRACULA (2012)
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Riin Suuster (2003)
CLEOPATRA'S ECLIPSE (2008)
Saare RK CLEOPATRA'S ECLIPSE (2008)
Treener(id): Maarja Berkmann
Sandra Laur (2003)
ERIKSON (2006, SP)
Hiiumaa RSK Maarja Berkmann ERIKSON (2006, SP)
Treener(id):
Triin Tõnisots (2004)
WIKTOORIA (2001, SP)
Saaremaa RSK WIKTOORIA (2001, SP)
Treener(id):
Triini Viks (2001)
GRAND LEGEND (2012)
Vändra RSK GRAND LEGEND (2012)
Klubi: Massu RK
Treener(id): Ann Meriste White
Vaike Reinmaa (2002)
ORFIX (2008)
Massu RK Ann Meriste White ORFIX (2008)
Treener(id):
Vivian Rull (2003)
KARO KARINI (2007)
Vändra RSK KARO KARINI (2007)
Võistluspaare:
29
Starte:
29
Võistlejaid:
23
Hobuseid:
29