Võistlus

Nimi:
Lääne Regiooni Talvekarikas 2018 IV etapp
Aeg:
25.03.18
Korraldaja(d):
Märjamaa SK, Ridala tall
Sekretär:
Liisi Laanet
tel. 5247480, liisi.laanet@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Ridala, Läänemaa
Staatus:
Tulemused avaldatud
Lisainfo:
Karikasarja üldinfo http://www.ratsaliit.ee/voistlussarjad/sarjad-2018/
Registreerimisel märkida vastavalt üldjuhendile märkuste lahtrisse, milline start läheb karikasarja arvestusse (punkte saab korjata ainult ühes klassis ning mitme hobusega startides tuleb määrata arvestuses olev hobune).
25.03.18 - Klass 1a | 70 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud (sarja Klass 1a)
Võistleja Klubi Treener(id) Hobune
Treener(id):
Anni Liisi Lauk (2003)
WESTERN (2001)
Saaremaa RSK WESTERN (2001)
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Annika Veerpalu
ZENDOR (2013)
Nõo RK ZENDOR (2013)
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Annika Veerpalu
ZINDRA (2013)
Nõo RK ZINDRA (2013)
Treener(id):
Carmen Peussa
CORDA (2013)
Märjamaa SK CORDA (2013)
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Eva Oberschneider
MAN IN SUN (2013)
ESHKS MAN IN SUN (2013)
Klubi:
Treener(id):
Hanna-Liisa Viitmaa (2004)
PRISTON (2009)
PRISTON (2009)
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Jaagup Kallas
MURPHY (2014, SP)
Saare RK MURPHY (2014, SP)
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Jaagup Kallas
OLLI ROYAL (2013)
Saare RK OLLI ROYAL (2013)
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Jaagup Kallas
JUST IN TIME (2013)
Saare RK JUST IN TIME (2013)
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Kaili Elis Ige (2004)
OFELIA (2009, SP)
RSK KRT OFELIA (2009, SP)
Treener(id): Maarja Berkmann
Kairi Kokkota (2004)
ARABELLA (2008)
Hiiumaa RSK Maarja Berkmann ARABELLA (2008)
Treener(id):
Margret Raba
PRIIUS (2010)
Märjamaa SK PRIIUS (2010)
Treener(id):
Maria Reks (2002)
RONALDO (2013)
Märjamaa SK RONALDO (2013)
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Maria Anett Allikveer (2004)
ERLE (2012)
Saare RK ERLE (2012)
Klubi: Massu RK
Treener(id): Ann Meriste White
Marjana Kuldsaar (2002)
PRIIDIK (2006)
Massu RK Ann Meriste White PRIIDIK (2006)
Treener(id): Maarja Berkmann
Merili Suuster (2001)
GOLD ZAYRON (2010)
Hiiumaa RSK Maarja Berkmann GOLD ZAYRON (2010)
Paula-Rebeca Pakkanen (2006)
RONALDO (2013)
SA Tallinna RK Pille Elson, Pille Pajulaid RONALDO (2013)
Treener(id): Riin Ingre Saare
Pille-Riin Rüütel
PICIKATA (2013)
Pärnumaa RSK Riin Ingre Saare PICIKATA (2013)
Treener(id):
Rebecca Riomar (2004)
MASERATI (2002)
Märjamaa SK MASERATI (2002)
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Riin Suuster (2003)
CLEOPATRA'S ECLIPSE (2008)
Saare RK CLEOPATRA'S ECLIPSE (2008)
Treener(id):
Simona Kivisalu (2007)
PRIIUS (2010)
Hiiumaa RSK PRIIUS (2010)
Treener(id):
Triini Viks (2001)
GRAND LEGEND (2012)
Vändra RSK GRAND LEGEND (2012)
Klubi: Massu RK
Treener(id): Ann Meriste White
Vaike Reinmaa (2002)
ORFIX (2008)
Massu RK Ann Meriste White ORFIX (2008)
Treener(id): Maarja Berkmann
Viktooria Vesingi (2004)
GOLD ZAYRON (2010)
Hiiumaa RSK Maarja Berkmann GOLD ZAYRON (2010)
Treener(id):
Vivian Rull (2003)
KARO KARINI (2007)
Vändra RSK KARO KARINI (2007)
Võistluspaare:
25
Starte:
25
Võistlejaid:
22
Hobuseid:
22