Võistlus
Nimi:
Niitvälja Talv
Aeg:
27.01.18
Korraldaja(d):
RSK KRT
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, voistlus@parkuur.ee
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Niitvälja RK
Staatus:
Tulemused avaldatud
27.01.18 - Klass 1 | 100 cm, 110 cm | handicap | Art. 274.5.3, kahefaasiline | Avatud
Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Handicap
Aleksandra Nõmberg (2000) Andres Udeküll LEPQUITO (2001) 100 cm
Andres Treve RSK KRT SMOKEY (2012) 110 cm
Andres Udeküll RSK KRT EDWINA (2012) 110 cm
Andres Udeküll RSK KRT HERDI (2012) 110 cm
Andres Udeküll RSK KRT CASH IS KING (2004) 110 cm
Andrey Rudoy ESHKS FERNANDO VON SEEDER (2012) 100 cm
Angelika Tammik (2004) Pärnumaa RSK Anni Mägi ROKIT (2012, SP) 100 cm
Anna-Mai Märtson RK Ruila Tall WINDBREAKER (2003) 100 cm
Anneli Rasu Saaremaa RSK Andres Udeküll PASSION (2010) 100 cm
Anni Kaljund RK Ruila Tall Andres Treve HABIBA K (2012) 100 cm
Anni Kaljund RK Ruila Tall Andres Treve HARRERA (2012) 100 cm
Anni Kaljund RK Ruila Tall Andres Treve DOLORES (2008) 110 cm
Anni Kaljund RK Ruila Tall Andres Treve GG FELICIA (2010) 110 cm
Anni Kaljund RK Ruila Tall Andres Treve BREEZE (2008) 110 cm
Annika Ojaste Pärnumaa RSK Krista Raidmets, Ivo Ots OBORA`S GRACIA (2007) 100 cm
Berit Lehtsaar (2001) Viljandimaa RSK SO EASY (2011) 110 cm
Brit Bergmann Pärna RSK Kristiina Pähn MONTON (2008) 100 cm
Britt Nigul Tondi RSK HARUKI CRT (2013) 100 cm
Britt Nigul Tondi RSK MONTON (2008) 100 cm
Britt Nigul Tondi RSK COOKIE (2008) 100 cm
Britt Nigul Tondi RSK COUNT ON ME (2006) 110 cm
Britt Talviste Tondi RSK ELOTTILINA (2009) 100 cm
Doris Akker Kurtna RK HERZOG VON LOMA (2012) 110 cm
Ebbe-Liisa Sõnajalg RSK KRT ILORD (2013) 100 cm
Ebbe-Liisa Sõnajalg RSK KRT CARMINE (2006) 100 cm
Ebbe-Liisa Sõnajalg RSK KRT EXTREME (2013) 100 cm
Ebbe-Liisa Sõnajalg RSK KRT ZINZINO (2012) 110 cm
Egle Palm RK Ruila Tall Monica Pärno POWER OF GOLD (2006) 110 cm
Elina Lebedeva (2002) Monica Pärno TERMINAATOR (2000, SP) 100 cm
Elizabeth Põder (2002) SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov PICCOLINA (2006) 110 cm
Ella Miina Koger (2001) RK Ruila Tall Anni Kaljund DAVINCI VAN DE BERNSE HOEVE (2008) 100 cm
Ella Miina Koger (2001) RK Ruila Tall Anni Kaljund GRAPE MODE (2011) 100 cm
Emili-Loore Vabaoja (2006) Tondi RSK Monica Pärno RAVEN (2008) 100 cm
Erik Salupuu (1997) RSK Simon Merle Annusver HERA- HERALDI (2007) 100 cm
Erkki Hõim Märjamaa SK CESAR (2012) 100 cm
Erkki Hõim Märjamaa SK CADMIUM (2008) 110 cm
Erkki Hõim Märjamaa SK CHARLOTTE DUNDAS (2012) 110 cm
Hanna Brigitta Heinlaid Märjamaa SK LANDORA (2011) 100 cm
Hanna Kristin Ojaveer (1999) Tondi RSK FELLIER (2010) 100 cm
Hanna-Liis Joala Tallinna RSK KAMARINO (2011) 100 cm
Hanna-Marie Vabaoja (1998) Tondi RSK Monica Pärno RAVEN (2008) 110 cm
Hanno Ellermann ESHKS SENTINEL (2013) 100 cm
Hanno Ellermann ESHKS HUDSON HORNET (2012) 110 cm
Heiki Vatsel RSK KRT ABSINT (2013) 100 cm
Heiki Vatsel RSK KRT CHAD CL (2012) 110 cm
Heleene Pruunsild (2004) ESHKS OBSIDIAN (2004) 100 cm
Helen Rätsepp (1999) RK Ruila Tall SO CHIC V 'T GELUTT Z (2008) 110 cm
Inga Plees Viru Ratsu LITTER (2006) 100 cm
Jaak Kalda Tartumaa RSK Hanno Ellermann, Annika Õkva PAHHE (2005) 110 cm
Janely Saar Pärnumaa RSK THOBIAS LAUWES FOREVER (2000) 110 cm
Janika Pirel Jasmin Hirvi Tondi RSK Kristiina Pähn CATAPULT (2012) 110 cm
Jessica Mölder (2004) Pärnumaa RSK Anni Mägi ROKIT (2012, SP) 100 cm
Jessica Raide RK Ruila Tall HIGHSCORE "B" (2012) 110 cm
Joanna-Britt Metsar (2000) Kurtna RK Raul Kauna HULTAJKA (2006) 110 cm
Johanna Brigite Verro (2001) RK Ruila Tall DEXTER (2008) 110 cm
Kaidi Lunter Suuresti RSK Andres Treve ZAHRAZAD (2013) 100 cm
Kaire Kalm Kurtna RK B CAVALIER (2011) 110 cm
Katriin Sild (1999) Nõo RK LEXICA (2009) 100 cm
Katriin Sild (1999) Nõo RK A MARETTA (2012) 100 cm
Katriin Sild (1999) Nõo RK AUTOMATIC PILOT (2007) 110 cm
Keili Salumets Niitvälja RSK CAVER (2002) 110 cm
Kertu Klettenberg RK Ruila Tall QUALITY PAUL (2012) 110 cm
Kirke Ilves (2002) Suuresti RSK Kaidi Lunter ZAHRAZAD (2013) 100 cm
Kristel Klaas (2001) Tondi RSK ALVARSSIN (2008) 110 cm
Kristi-Maria Tüvi RSK Simon Monica Pärno PRECIOSA (2010) 110 cm
Kristiina Raudnagel Märjamaa SK HARPOCRATES K (2012) 100 cm
Laura Lota Mölder (2001) ESHKS CASHMIR (2008) 110 cm
Lenna Buht (2006) Vändra RSK PATRIITS (2007) 100 cm
Liina Käis Tallinna RSK Kaidi Lunter APLAUS (2011) 110 cm
Liis-Marii Hõbemets Tallinna RSK KAMARINO (2011) 110 cm
Liisi Laanet RSK KRT Andres Treve LUKRECIJA (2006) 100 cm
Lisanna Lepmets (2005) Märjamaa SK DIM SUM (2008) 100 cm
Lisanna Lepmets (2005) Märjamaa SK ANETTE (2004) 100 cm
Maarja Martinson Tondi RSK VICKY (2012) 110 cm
Maarja Martinson Tondi RSK PERLAS (2007) 110 cm
Maarja Martinson Tondi RSK JALATUS II Z (2010) 110 cm
Maarja-Liisa Nõmm Audruranna RSK Andres Treve ROMOS CELINE (2008) 110 cm
Marie-Helene Sarapuu RSK Simon Merle Annusver SMIRNOFF (2008) 100 cm
Mariette Mardo (2001) Tallinna RSK Kaidi Lunter BERRA (2011) 100 cm
Marje Salumets RK Ruila Tall Rein Pill EMILY (2009) 100 cm
Paul Argus Tondi RSK PING PONG V (2012) 110 cm
Rebecca Blumfeldt (2000) Tondi RSK SAN ANTONIO (2000) 110 cm
Rein Pill RK Ruila Tall HAPPYGIRL G (2012) 110 cm
Rein Pill RK Ruila Tall WHITE DREAM (2009) 110 cm
Rene Karus (2000) Suuresti RSK Kaidi Lunter COLA (2009) 100 cm
Riina Seder-Zalite Tondi RSK Andres Treve LAROSCH (2013) 100 cm
Sandra Sirel Liivimaa RK Kaie Aamisepp SO LONDON (2010) 100 cm
Sofya Tsyrulnikova Liivimaa RK CHA-CHA (2007) 100 cm
Susan Kaleta Viljandimaa RSK B CAPTAIN NORMAN (2011) 110 cm
Taisi Viire (2000) Pärnumaa RSK Annika Veerpalu, Kertu Klettenberg BALERIIN (2011) 110 cm
Tarmo Kutsar Tallinna RSK NATREJU (2012) 110 cm
Toomas Pai RSK Simon Reet Kerro, Tiit Kivisild B CHEITAN (2011) 110 cm
Urve Aavik Tallinna RSK CHARLY (2011) 100 cm
Võistluspaare:
93
Starte:
93
Võistlejaid:
70
Hobuseid:
88