Võistlus

Nimi:
Lääne Regiooni Talvekarikas 2018 III etapp
Aeg:
18.03.18
Korraldaja(d):
Märjamaa SK
Sekretär:
Kadri Vollmer
tel. 556 93 949, kadri.vollmer@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Juurimaa tall
Staatus:
Tulemused avaldatud
Lisainfo:
NB! Soojendus toimub võistlusväljaku kõrval jooksvalt. Soojendusala suurus 17X20m

Karikasarja üldinfo http://www.ratsaliit.ee/voistlussarjad/sarjad-2018/

Registreerimisel märkida vastavalt üldjuhendile märkuste lahtrisse, milline start läheb karikasarja arvestusse (punkte saab korjata ainult ühes klassis ning mitme hobusega startides tuleb määrata arvestuses olev hobune).

04.03.18 - Klass 2 | Skeem A1 | Avatud (sarja Klass 2)
Võistleja Klubi Treener(id) Hobune
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Anita Raag (2002)
RUUDI-RUU (2010)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel RUUDI-RUU (2010)
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Anita Raag (2002)
LONDA (2000)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel LONDA (2000)
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Anna Maria Tamberg (2004)
SOLEIL`S CASPER (2005)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel SOLEIL`S CASPER (2005)
Treener(id):
Hanna Brigitta Heinlaid
LANDORA (2011)
Märjamaa SK LANDORA (2011)
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Helina Täht
PÄRN (1998)
Saare RK PÄRN (1998)
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Helina Täht
ALBERGO AMEXO (2007)
Saare RK ALBERGO AMEXO (2007)
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Jaagup Kallas
MURPHY (2014, SP)
Saare RK MURPHY (2014, SP)
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Jaagup Kallas
ROYAL BUTTERFLY (2013)
Saare RK ROYAL BUTTERFLY (2013)
Treener(id):
Kippen Närep (2004)
LUKA (2008, VP)
Märjamaa SK LUKA (2008, VP)
Treener(id):
Kristiina Raudnagel
HARPOCRATES K (2012)
Märjamaa SK HARPOCRATES K (2012)
Treener(id):
Kristiina Raudnagel
KWIATEK (2007)
Märjamaa SK KWIATEK (2007)
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Laura Trull
ORHIDEE (2008)
RSK KRT ORHIDEE (2008)
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Liisi Sillat (2002)
PORTOS (2000)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel PORTOS (2000)
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Liisi Sillat (2002)
RUUDI-RUU (2010)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel RUUDI-RUU (2010)
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Margit Lindre
UZZI (2005)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel UZZI (2005)
Treener(id):
Riin Suuster (2003)
CLEOPATRA'S ECLIPSE (2008)
Saaremaa RSK CLEOPATRA'S ECLIPSE (2008)
Treener(id): Maarja Berkmann
Sandra Laur (2003)
ERIKSON (2006, SP)
Hiiumaa RSK Maarja Berkmann ERIKSON (2006, SP)
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Sandra Soomre
RAKET (2008, SP)
RSK KRT RAKET (2008, SP)
Treener(id):
Siret Malmberg
PRIMAVERA (2006)
Märjamaa SK PRIMAVERA (2006)
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Stella Brett Mesila (1999)
LANDORA (2011)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel LANDORA (2011)
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Stella Brett Mesila (1999)
CALEGRA (2012)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel CALEGRA (2012)
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Stella Brett Mesila (1999)
CORDA (2013)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel CORDA (2013)
Võistluspaare:
22
Starte:
22
Võistlejaid:
15
Hobuseid:
20