|
Anna Martina Helme
FRUTY (2010)
|
Tondi RSK |
Liis Liblikmaa |
FRUTY (2010) |
|
Anni Liisi Lauk
WIKTOORIA (2001, SP)
|
Saaremaa RSK |
|
WIKTOORIA (2001, SP) |
|
Birgit Adler
RETRO (2013, SP)
|
Valgeranna RSK |
Janely Saar |
RETRO (2013, SP) |
|
Birgit Adler
VAPPER (2008, SP)
|
Valgeranna RSK |
Janely Saar |
VAPPER (2008, SP) |
|
Britt Ülesoo
ALEJANDRO (2010)
|
Viru Ratsu |
|
ALEJANDRO (2010) |
|
Catreen Rebeca Johanson
OFF LIMIT (2010, SP)
|
|
Kaidi Lunter |
OFF LIMIT (2010, SP) |
|
Christine Grete Rüütalu
SYBERIA (2008)
|
SA Tallinna RK |
Konstantin Prohhorov |
SYBERIA (2008) |
|
Eeva Helga Kupits
PACKETA (2009)
|
Saaremaa RSK |
|
PACKETA (2009) |
|
Eeva Johanna Vasar
AKTAION (2010)
|
|
Kaidi Lunter |
AKTAION (2010) |
|
Egle Erm
FORTUNE (2006, SP)
|
RSK Simon |
Merle Annusver |
FORTUNE (2006, SP) |
|
Eliise Rannula
HARVITA (2014)
|
Tallinna RSK |
Pille Elson |
HARVITA (2014) |
|
Elisa Maria Hansmann
A MATRICE (2012)
|
|
Kaidi Lunter |
A MATRICE (2012) |
|
Elisabeth Ervald
LAGOSAS (2004)
|
Viru Ratsu |
|
LAGOSAS (2004) |
|
Elisabeth Palm
ALVAR (2013, SP)
|
Suuresti RSK |
Kaidi Lunter |
ALVAR (2013, SP) |
|
Elisabeth Tiitus
AURA (2011, SP)
|
|
Liis Liblikmaa |
AURA (2011, SP) |
|
Elise Lott
GAMEELIA (2014)
|
ESHKS |
|
GAMEELIA (2014) |
|
Emeli Pikner
MON TER (2012, SP)
|
Saaremaa RSK |
|
MON TER (2012, SP) |
|
Emeli Pikner
TEBIITHA (2012, SP)
|
Saaremaa RSK |
|
TEBIITHA (2012, SP) |
|
Emma-Elisa Randväli
MACHO (2005, VP)
|
Tondi RSK |
Sirje Argus, Kaie Kangur |
MACHO (2005, VP) |
|
Eva Chantal Marie Clemencet
TUKIT (2009, SP)
|
Valgeranna RSK |
Janely Saar |
TUKIT (2009, SP) |
|
Getriin Vesper
TRON (2013, SP)
|
Tondi RSK |
|
TRON (2013, SP) |
|
Grete Suurväli
PFEER (2012)
|
Tondi RSK |
|
PFEER (2012) |
|
Hanna Hinsberg
MURPHY (2014, SP)
|
|
|
MURPHY (2014, SP) |
|
Hannah Eliel Allmann
ARKTIKA (2013, VP)
|
Tondi RSK |
|
ARKTIKA (2013, VP) |
|
Hedi Voor-Voort
DONNA (2006, VP)
|
THK RSK |
Janely Saar |
DONNA (2006, VP) |
|
Helena Ringo
KAID (2010)
|
Audruranna RSK |
Krista Raidmets, Rein Pill |
KAID (2010) |
|
Jacqueline Putnik
TABITA (2013, SP)
|
RSK FenEst Equestrian |
|
TABITA (2013, SP) |
|
Jessica Kolesov
ARTHUR (2009, SP)
|
Tallinna RSK |
Kaidi Lunter |
ARTHUR (2009, SP) |
|
Johanna Krippel
DONNETTE (2004)
|
Viru Ratsu |
|
DONNETTE (2004) |
|
Kadriann Kummer
ELLEANOR XX (2007, SP)
|
|
|
ELLEANOR XX (2007, SP) |
|
Kaide Carolin Tomson
BELCANTO (2006)
|
Audruranna RSK |
Janely Saar |
BELCANTO (2006) |
|
Karita Beilmann
KAMANE (2006, SP)
|
Valgeranna RSK |
Janely Saar |
KAMANE (2006, SP) |
|
Karl Urmas Sepp
VELIKAJA LUGA (2003)
|
RK Ruila Tall |
Pille Elson, Jekaterina Soiver |
VELIKAJA LUGA (2003) |
|
Karmen Trepp
MON COMERY (2008, SP)
|
RSK Simon |
Merle Annusver |
MON COMERY (2008, SP) |
|
Karmen Udeküll
WILD BEAUTY (2009, VP)
|
Saaremaa RSK |
|
WILD BEAUTY (2009, VP) |
|
Karolin Harjak
THUNDERBIRD (2011, VP)
|
Tallinna RSK |
Birgit Nurmik |
THUNDERBIRD (2011, VP) |
|
Katariina Tomann
ROMANESCA (2012, SP)
|
Tondi RSK |
Sirje Argus, Dina Ellermann, Kaie Kangur |
ROMANESCA (2012, SP) |
|
Katriin-Maria Ognivenko
MELODY J (2013, SP)
|
|
Ain Unt |
MELODY J (2013, SP) |
|
Kelly Kohal
GOGO DEAL (2008)
|
RSK Simon |
Merle Annusver |
GOGO DEAL (2008) |
|
Kerli Raudmägi
POBKE (2014, VP)
|
SA Tallinna RK |
|
POBKE (2014, VP) |
|
Kirte Kaileen Pärila
JASMINE (2013, SP)
|
|
Kaidi Lunter |
JASMINE (2013, SP) |
|
Kristel Madisson
DOMINGO (2013)
|
|
|
DOMINGO (2013) |
|
Kristiina Järvik
PRIMADONNA (2013, VP)
|
Läänemaa RSK |
|
PRIMADONNA (2013, VP) |
|
Laura Leoste
ZIMBAB (2011)
|
|
Andres Treve |
ZIMBAB (2011) |
|
Liis Tishler
MON ART (2013, SP)
|
RK Ruila Tall |
Anni Kaljund |
MON ART (2013, SP) |
|
Liisa Rehepapp
HORTON (2013, SP)
|
|
Sirje Argus |
HORTON (2013, SP) |
|
Maarja Hein
TIERRA DEL FUEGO (2005)
|
|
Janely Saar |
TIERRA DEL FUEGO (2005) |
|
Maia-Marii Samberk
REEDA (2012, SP)
|
Suuresti RSK |
Kaidi Lunter |
REEDA (2012, SP) |
|
Margit Mõis
GOOD LIFE - J.C. (2012)
|
|
Janely Saar |
GOOD LIFE - J.C. (2012) |
|
Maria Anett Allikveer
ERLE (2012)
|
|
|
ERLE (2012) |
|
Marin Sulg
VERTIGO (2011)
|
|
Kaidi Lunter |
VERTIGO (2011) |
|
Marjana Kuldsaar
PRIIDIK (2006)
|
Massu RK |
Ann Meriste White |
PRIIDIK (2006) |
|
Marta Ellermaa
MC HERA J (2013, MP)
|
RSK Simon |
Merle Annusver |
MC HERA J (2013, MP) |
|
Mia Mai Laisaar
DYNAMIT (2011)
|
RSK FenEst Equestrian |
Jekaterina Soiver, Pille Elson |
DYNAMIT (2011) |
|
Mia-Marleen Lanno
TAGLAS (2011, VP)
|
Tondi RSK |
|
TAGLAS (2011, VP) |
|
Mirtel Etverk
GOGO DEMON (2008, SP)
|
RSK Simon |
Merle Annusver |
GOGO DEMON (2008, SP) |
|
Natali Teesalu
TESKO (2011, SP)
|
|
Janely Saar |
TESKO (2011, SP) |
|
Neleriin Viljus
KLASSIKA (2013)
|
Saaremaa RSK |
|
KLASSIKA (2013) |
|
Nicole Elisabeth Aleksandra Reinikka
DUETS (2013, SP)
|
|
Anni Kaljund |
DUETS (2013, SP) |
|
Oskar Eivak
SYBERIA (2008)
|
Tallinna RSK |
Konstantin Prohhorov |
SYBERIA (2008) |
|
Paula-Rebeca Pakkanen
MAHDI F (2008, SP)
|
RK Ruila Tall |
Pille Elson, Jekaterina Soiver |
MAHDI F (2008, SP) |
|
Riin Suuster
ALHAURIN (2008)
|
|
|
ALHAURIN (2008) |
|
Rosa Linda Sikkal
COSTA BRAWA (2005)
|
SA Tallinna RK |
Andres Udeküll |
COSTA BRAWA (2005) |
|
Simona Kivisalu
PRIIUS (2010)
|
SA Tallinna RK |
|
PRIIUS (2010) |
|
Vanessa Simuste
ONLY (2012, SP)
|
|
Sirje Argus |
ONLY (2012, SP) |
|
Victoria Saks
HILFIGER (2009)
|
RK Ruila Tall |
Jekaterina Soiver, Pille Pajulaid, Pille Elson |
HILFIGER (2009) |
|
Vitali Dementev
GREAT TWIST RA (2011)
|
ESHKS |
|
GREAT TWIST RA (2011) |