|
Älis Oksa
BELUR (2005)
|
RK El Awrah ET |
|
BELUR (2005) |
|
Anni Liisi Lauk
WIKTOORIA (2001, SP)
|
Saaremaa RSK |
|
WIKTOORIA (2001, SP) |
|
Arabella Tero
OLYMPUS (2008)
|
RSK Simon |
Merle Annusver |
OLYMPUS (2008) |
|
Birgit Adler
VAPPER (2008, SP)
|
Valgeranna RSK |
Janely Saar |
VAPPER (2008, SP) |
|
Carol Sanderkoff
TIM (2014, SP)
|
RK El Awrah ET |
|
TIM (2014, SP) |
|
Egle Erm
FORTUNE (2006, SP)
|
RSK Simon |
Merle Annusver |
FORTUNE (2006, SP) |
|
Eliise Rannula
HARVITA (2014)
|
Tallinna RSK |
Pille Elson |
HARVITA (2014) |
|
Elisabeth Ervald
LAGOSAS (2004)
|
Viru Ratsu |
|
LAGOSAS (2004) |
|
Elisabeth Palm
ALVAR (2013, SP)
|
Suuresti RSK |
Kaidi Lunter |
ALVAR (2013, SP) |
|
Eva-Maria Vinkel
CHELSY V (2014)
|
Tallinna RSK |
|
CHELSY V (2014) |
|
Hanna Hinsberg
MURPHY (2014, SP)
|
|
|
MURPHY (2014, SP) |
|
Hanna Vainlo
VEKSEELIA (2012)
|
Suuresti RSK |
Kaidi Lunter |
VEKSEELIA (2012) |
|
Hannah Eliel Allmann
ARKTIKA (2013, VP)
|
Tondi RSK |
|
ARKTIKA (2013, VP) |
|
Helena Vello
TEOFIL (2008)
|
|
|
TEOFIL (2008) |
|
Helina Gethe Kull
OLYMPUS (2008)
|
RSK Simon |
Merle Annusver |
OLYMPUS (2008) |
|
Jaanika Šaraškin
SAMURAI (2011)
|
Tallinna RSK |
Pille Elson |
SAMURAI (2011) |
|
Jacqueline Putnik
TABITA (2013, SP)
|
RSK FenEst Equestrian |
|
TABITA (2013, SP) |
|
Janely Saar
CLAUDETTE Z (2011)
|
Valgeranna RSK |
|
CLAUDETTE Z (2011) |
|
Jessica Kolesov
ARTHUR (2009, SP)
|
Tallinna RSK |
Kaidi Lunter |
ARTHUR (2009, SP) |
|
Kadri Remmelgas
CARAMIA (2004)
|
Tallinna RSK |
Pille Elson |
CARAMIA (2004) |
|
Kaide Carolin Tomson
BELCANTO (2006)
|
Audruranna RSK |
Janely Saar |
BELCANTO (2006) |
|
Karita Beilmann
KAMANE (2006, SP)
|
Valgeranna RSK |
Janely Saar |
KAMANE (2006, SP) |
|
Karl Urmas Sepp
VELIKAJA LUGA (2003)
|
RK Ruila Tall |
Pille Elson, Jekaterina Soiver |
VELIKAJA LUGA (2003) |
|
Karmen Trepp
MON COMERY (2008, SP)
|
RSK Simon |
Merle Annusver |
MON COMERY (2008, SP) |
|
Kärolin Roosioks
VELVET (2008, SP)
|
Suuresti RSK |
Kaidi Lunter |
VELVET (2008, SP) |
|
Kelly Kohal
GOGO DEAL (2008)
|
RSK Simon |
Merle Annusver |
GOGO DEAL (2008) |
|
Kerli Raudmägi
POBKE (2014, VP)
|
SA Tallinna RK |
|
POBKE (2014, VP) |
|
Kristiina Järvik
PRIMADONNA (2013, VP)
|
Läänemaa RSK |
|
PRIMADONNA (2013, VP) |
|
Maia-Marii Samberk
REEDA (2012, SP)
|
Suuresti RSK |
Kaidi Lunter |
REEDA (2012, SP) |
|
Margit Mõis
GOOD LIFE - J.C. (2012)
|
|
Janely Saar |
GOOD LIFE - J.C. (2012) |
|
Marta Ellermaa
MC HERA J (2013, MP)
|
RSK Simon |
Merle Annusver |
MC HERA J (2013, MP) |
|
Mia Mai Laisaar
DYNAMIT (2011)
|
RSK FenEst Equestrian |
Jekaterina Soiver, Pille Elson |
DYNAMIT (2011) |
|
Mia Marleen Juhanson
TOONIK (2000, SP)
|
|
Sirje Argus, Kaie Kangur |
TOONIK (2000, SP) |
|
Mia-Stella Aaslaid
CESSIKA (2010, SP)
|
|
Sirje Argus, Kaie Kangur |
CESSIKA (2010, SP) |
|
Mirtel Etverk
GOGO DEMON (2008, SP)
|
RSK Simon |
Merle Annusver |
GOGO DEMON (2008, SP) |
|
Nele Tomson
ASTORIA (2011)
|
Tallinna RSK |
Pille Elson |
ASTORIA (2011) |
|
Neleriin Viljus
KLASSIKA (2013)
|
Saaremaa RSK |
|
KLASSIKA (2013) |
|
Nicole Vinnikova
GLAMOUR (2006, SP)
|
SA Tallinna RK |
Pille Elson, Pille Pajulaid |
GLAMOUR (2006, SP) |
|
Paula-Rebeca Pakkanen
MAHDI F (2008, SP)
|
RK Ruila Tall |
Pille Elson, Jekaterina Soiver |
MAHDI F (2008, SP) |
|
Piret Ervald
ISABEL DE WIQUI (2013)
|
Viru Ratsu |
|
ISABEL DE WIQUI (2013) |
|
Rosa Linda Sikkal
COSTA BRAWA (2005)
|
SA Tallinna RK |
Andres Udeküll |
COSTA BRAWA (2005) |
|
Sandra Hints
JACKSON'S SON (2014)
|
|
|
JACKSON'S SON (2014) |
|
Simona Kivisalu
PRIIUS (2010)
|
SA Tallinna RK |
|
PRIIUS (2010) |
|
Stella-Marii Tamme
LENNERT (2014)
|
Niitvälja RSK |
|
LENNERT (2014) |
|
Victoria Saks
HILFIGER (2009)
|
RK Ruila Tall |
Jekaterina Soiver, Pille Pajulaid, Pille Elson |
HILFIGER (2009) |