|
Dainis Ozols (LAT)
ISIDOR
|
|
|
ISIDOR |
|
Melina Nyberg (FIN)
SPARTA
|
|
|
SPARTA |
|
Iina Karhinen (FIN)
WAYRO
|
|
|
WAYRO |
|
Anna Arhibova (LAT)
LIVIANA
|
|
|
LIVIANA |
|
Rosa Mäkelä (FIN)
LARINA
|
|
|
LARINA |
|
Kia Danielsbacka (FIN)
DESCENDENT MOON
|
|
|
DESCENDENT MOON |
|
Iina Karhinen (FIN)
FELICIA
|
|
|
FELICIA |
|
Anna Arhibova (LAT)
HESEMAR
|
|
|
HESEMAR |
|
Aija Grēna (LAT)
ALIBI
|
|
|
ALIBI |
|
Andres Zirk
JACKSON V/H DAUWHOF (2009)
|
Tartumaa RSK |
Urmas Raag |
JACKSON V/H DAUWHOF (2009) |
|
Anna-Liis Remmel
STANFORD (2005)
|
|
|
STANFORD (2005) |
|
Annika Veerpalu
QUENTINA (2011)
|
ESHKS |
|
QUENTINA (2011) |
|
Brita Tuvi
HINDENBURG (2008)
|
Tartumaa RSK |
|
HINDENBURG (2008) |
|
Ebbe-Liisa Sõnajalg
ZINZINO (2012)
|
Team Seeder Horses |
|
ZINZINO (2012) |
|
Egle Palm
JUTA (2006)
|
RK Ruila Tall |
Monica Pärno |
JUTA (2006) |
|
Ervi Kaasiku
CENDORIA S (2007)
|
Nõo RK |
|
CENDORIA S (2007) |
|
Gunnar Klettenberg
SALOMON (2011)
|
RK Ruila Tall |
|
SALOMON (2011) |
|
Gunnar Klettenberg
QUELLE (2011)
|
RK Ruila Tall |
|
QUELLE (2011) |
|
Hanno Ellermann
HUDSON HORNET (2012)
|
Gramina RSK |
|
HUDSON HORNET (2012) |
|
Helen Rätsepp
SO CHIC V 'T GELUTT Z (2008)
|
RK Ruila Tall |
Andres Treve |
SO CHIC V 'T GELUTT Z (2008) |
|
Helina Kalev
PUTTER ATACAMA (2009)
|
Liivimaa RK |
|
PUTTER ATACAMA (2009) |
|
Indrek Lootus
KEEP SMILING (2009)
|
ESHKS |
|
KEEP SMILING (2009) |
|
Isabel Rebase
CAPE SUNSET (2010)
|
Tartumaa RSK |
Urmas Raag |
CAPE SUNSET (2010) |
|
Janika Pirel Jasmin Hirvi
VERDETTEN (2011)
|
Tondi RSK |
Kristiina Pähn, Rein Pill |
VERDETTEN (2011) |
|
Karolin Valge
FABRIANO B (2010)
|
Tartumaa RSK |
Urmas Raag |
FABRIANO B (2010) |
|
Kertu Klettenberg
QUALITY PAUL (2012)
|
RK Ruila Tall |
|
QUALITY PAUL (2012) |
|
Kertu Klettenberg
SAM (2010)
|
RK Ruila Tall |
|
SAM (2010) |
|
Kristi Luha
CARLSON (2009)
|
Gramina RSK |
|
CARLSON (2009) |
|
Kristina Sööt-Kabin
TESSICA (2000)
|
Nõo RK |
Kristina Ulrika Arme |
TESSICA (2000) |
|
Kullo Kender
STRIGA (2008)
|
RK Ruila Tall |
|
STRIGA (2008) |
|
Liisi Põldots
WICTORIA (2011)
|
Tartumaa RSK |
Urmas Raag |
WICTORIA (2011) |
|
Olesja Mironjuk
LORETTA (2009)
|
Tartumaa RSK |
|
LORETTA (2009) |
|
Pille Elson
DIXON (2008)
|
Tallinna RSK |
|
DIXON (2008) |
|
Pinja Puhakka
CUKERO (2010)
|
Tartumaa RSK |
Urmas Raag |
CUKERO (2010) |
|
Piret Ervald
MUST DE LISON (2012)
|
Viru Ratsu |
|
MUST DE LISON (2012) |
|
Rainer Hõim
ODIN (2007)
|
Tartumaa RSK |
Hanno Ellermann |
ODIN (2007) |
|
Rein Pill
AURO RA (2007)
|
RK Ruila Tall |
|
AURO RA (2007) |
|
Riina Seder-Zalite
KLEOPATRA (2009)
|
Tondi RSK |
Andres Treve |
KLEOPATRA (2009) |
|
Siim Sinijärv
ZANDRO (2008)
|
ESHKS |
|
ZANDRO (2008) |
|
Siim Sinijärv
LEANDER (2007)
|
ESHKS |
|
LEANDER (2007) |
|
Stefani Sabrodin
ZITACO M (2004)
|
Leevaku RK |
|
ZITACO M (2004) |
|
Stella-Ingrid Liinamäe
CALIMERO VON CIMELY (2003)
|
Tartu Kalevi RK |
|
CALIMERO VON CIMELY (2003) |
|
Susan Kaleta
B CAPTAIN NORMAN (2011)
|
Tartu Ratsakool |
Hanno Ellermann |
B CAPTAIN NORMAN (2011) |
|
Tiit Kivisild
HALOUBET (2012)
|
RK Ruila Tall |
|
HALOUBET (2012) |
|
Urmas Raag
VAN DAMME (2011)
|
Tartumaa RSK |
|
VAN DAMME (2011) |
|
Urmas Raag
MASCALINO (2012)
|
Tartumaa RSK |
|
MASCALINO (2012) |