|
Dainis Ozols (LAT)
CRISTAL
|
|
|
CRISTAL |
|
Anna Arhibova (LAT)
HESEMAR
|
|
|
HESEMAR |
|
Anna Arhibova (LAT)
LIVIANA
|
|
|
LIVIANA |
|
Kia Danielsbacka (FIN)
DESCENDENT MOON
|
|
|
DESCENDENT MOON |
|
Iina Karhinen (FIN)
FELICIA
|
|
|
FELICIA |
|
Aleksandra Kliimand
WARLOCK (2009)
|
Tartumaa RSK |
|
WARLOCK (2009) |
|
Alexandra Somelar
KISMET (2012)
|
Liivimaa RK |
|
KISMET (2012) |
|
Alexandra Somelar
IIBIS KORALL (2009)
|
Liivimaa RK |
|
IIBIS KORALL (2009) |
|
Älis-Sille Hein
VEDETTE B (2002)
|
Tondi RSK |
Monica Pärno |
VEDETTE B (2002) |
|
Andres Zirk
VENGANZA (2012)
|
Tartumaa RSK |
Urmas Raag |
VENGANZA (2012) |
|
Andres Zirk
VERMONT (2013)
|
Tartumaa RSK |
Urmas Raag |
VERMONT (2013) |
|
Anna-Liis Remmel
STANFORD (2005)
|
|
|
STANFORD (2005) |
|
Annika Veerpalu
QUENTINA (2011)
|
ESHKS |
|
QUENTINA (2011) |
|
Ariel Hiir
PAINTED LADY (2007)
|
|
|
PAINTED LADY (2007) |
|
Berit Lehtsaar
SO EASY (2011)
|
Tartu Ratsakool |
|
SO EASY (2011) |
|
Berit Lehtsaar
B C QASTANIA (2011)
|
Tartu Ratsakool |
|
B C QASTANIA (2011) |
|
Berit Truuts
QUINCE (2012)
|
Liivimaa RK |
|
QUINCE (2012) |
|
Catlin Vatsel
BEAUTY STAR K Z (2012)
|
Jumping Team Vatsel |
|
BEAUTY STAR K Z (2012) |
|
Doris Mänd
BIG GIRL (2007)
|
Tartumaa RSK |
|
BIG GIRL (2007) |
|
Ebbe-Liisa Sõnajalg
EXTREME (2013)
|
Team Seeder Horses |
|
EXTREME (2013) |
|
Ebbe-Liisa Sõnajalg
ILORD (2013)
|
Team Seeder Horses |
|
ILORD (2013) |
|
Egle Palm
JUTA (2006)
|
RK Ruila Tall |
Monica Pärno |
JUTA (2006) |
|
Emilia Alonen
PROGGE (2011)
|
RSK FenEst Equestrian |
|
PROGGE (2011) |
|
Ervi Kaasiku
WLIPPI (2009)
|
Nõo RK |
|
WLIPPI (2009) |
|
Frida Kristensen
FAVORITE (2005)
|
|
|
FAVORITE (2005) |
|
Gerda Kõvamaa
LERIGO (2006)
|
Tartumaa RSK |
Kristina Ulrika Arme |
LERIGO (2006) |
|
Gunnar Klettenberg
QUELLE (2011)
|
RK Ruila Tall |
|
QUELLE (2011) |
|
Hanna Smirnov
LEGEND OF SAN FRANCISCO (2011)
|
Tartu Kalevi RK |
|
LEGEND OF SAN FRANCISCO (2011) |
|
Hanna-Britta Parik
MOORION (2003)
|
|
|
MOORION (2003) |
|
Hanna-Marie Vabaoja
RAVEN (2008)
|
RK Ruila Tall |
Monica Pärno |
RAVEN (2008) |
|
Hanno Ellermann
HUDSON HORNET (2012)
|
Gramina RSK |
|
HUDSON HORNET (2012) |
|
Heiki Vatsel
CHAD CL (2012)
|
|
|
CHAD CL (2012) |
|
Isabel Rebase
CAPE SUNSET (2010)
|
Tartumaa RSK |
Urmas Raag |
CAPE SUNSET (2010) |
|
Janika Pirel Jasmin Hirvi
CATAPULT (2012)
|
Tondi RSK |
Kristiina Pähn, Rein Pill |
CATAPULT (2012) |
|
Johanna Krippel
DONNETTE (2004)
|
Viru Ratsu |
Ivo Ots |
DONNETTE (2004) |
|
Kaius Põder
PICODELLAS (2006)
|
Tartumaa RSK |
Marko Villemson |
PICODELLAS (2006) |
|
Karina Gusseva
LIONELL (2011)
|
Liivimaa RK |
|
LIONELL (2011) |
|
Kärol Valvik
GRENARDI (2009)
|
Nõo RK |
Kristina Ulrika Arme |
GRENARDI (2009) |
|
Kelli Bachmann
ZITACO M (2004)
|
Tartu Kalevi RK |
Hanno Ellermann |
ZITACO M (2004) |
|
Kertu Klettenberg
QUALITY PAUL (2012)
|
RK Ruila Tall |
|
QUALITY PAUL (2012) |
|
Kippen Närep
ROSEHILL FASCINATION (2008, SP)
|
RSK FenEst Equestrian |
|
ROSEHILL FASCINATION (2008, SP) |
|
Krista Kutsar
GASTONS (2009)
|
Tartumaa RSK |
Merike Markus |
GASTONS (2009) |
|
Kristi Luha
CARLSON (2009)
|
Gramina RSK |
|
CARLSON (2009) |
|
Kristina Sööt-Kabin
TESSICA (2000)
|
Nõo RK |
Kristina Ulrika Arme |
TESSICA (2000) |
|
Kullo Kender
CHARLOTTE DUNDAS (2012)
|
RK Ruila Tall |
|
CHARLOTTE DUNDAS (2012) |
|
Kullo Kender
CESAR (2012)
|
RK Ruila Tall |
|
CESAR (2012) |
|
Kullo Kender
SILVER BOY (2011)
|
RK Ruila Tall |
|
SILVER BOY (2011) |
|
Laura Pedjak
DOLCE VITA (2008)
|
RSK FenEst Equestrian |
Tiit Kivisild |
DOLCE VITA (2008) |
|
Liis Kabral
WANNABE (2009)
|
|
|
WANNABE (2009) |
|
Liisi Põldots
VINCENT (2013)
|
Tartumaa RSK |
Urmas Raag |
VINCENT (2013) |
|
Liisi Põldots
WICTORIA (2011)
|
Tartumaa RSK |
Urmas Raag |
WICTORIA (2011) |
|
Loora Viljasaar
POKARDI (2011)
|
Tartu Kalevi RK |
|
POKARDI (2011) |
|
Maarja-Liisa Nõmm
ROMOS CELINE (2008)
|
Audruranna RSK |
Andres Treve |
ROMOS CELINE (2008) |
|
Melissa-Marion Amiel
CHARLENE (2012)
|
Viljandimaa RSK |
|
CHARLENE (2012) |
|
Melissa-Marion Amiel
B COOPER (2011)
|
Viljandimaa RSK |
|
B COOPER (2011) |
|
Mia Vahimets
VANINE H (2002)
|
|
|
VANINE H (2002) |
|
Mirell Luts
E (2009)
|
Tartumaa RSK |
Hanno Ellermann |
E (2009) |
|
Pinja Puhakka
CUKERO (2010)
|
Tartumaa RSK |
Urmas Raag |
CUKERO (2010) |
|
Piret Ervald
MUST DE LISON (2012)
|
Viru Ratsu |
|
MUST DE LISON (2012) |
|
Piret Ervald
CALANDA DE LAUBRY Z (2013)
|
Viru Ratsu |
|
CALANDA DE LAUBRY Z (2013) |
|
Rebecca Blumfeldt
SAN ANTONIO (2000)
|
|
|
SAN ANTONIO (2000) |
|
Rein Pill
WHITE DREAM (2009)
|
RK Ruila Tall |
|
WHITE DREAM (2009) |
|
Riina Seder-Zalite
KLEOPATRA (2009)
|
Tondi RSK |
Andres Treve |
KLEOPATRA (2009) |
|
Riina Seder-Zalite
LAROSCH (2013)
|
Tondi RSK |
Andres Treve |
LAROSCH (2013) |
|
Saskia Maripuu
DEAL OR NO DEAL (2004, SP)
|
RK Ruila Tall |
|
DEAL OR NO DEAL (2004, SP) |
|
Siim Sinijärv
EDDY (2013)
|
ESHKS |
|
EDDY (2013) |
|
Siim Sinijärv
ZANDRO (2008)
|
ESHKS |
|
ZANDRO (2008) |
|
Siim Sinijärv
LEANDER (2007)
|
ESHKS |
|
LEANDER (2007) |
|
Sille Voitk
WIFI S (2005)
|
Liivimaa RK |
Siret Saks |
WIFI S (2005) |
|
Stella-Ingrid Liinamäe
ENDEAVOUR MONDRIA'S (2009)
|
Tartu Kalevi RK |
|
ENDEAVOUR MONDRIA'S (2009) |
|
Taisi Viire
BALERIIN (2011)
|
RK Ruila Tall |
Annika Veerpalu |
BALERIIN (2011) |
|
Teele Kaal
ROKOKO (2007)
|
RK Ruila Tall |
Tiit Kivisild |
ROKOKO (2007) |
|
Teele Kaal
RICARDO (2011)
|
RK Ruila Tall |
Tiit Kivisild |
RICARDO (2011) |
|
Tiit Kivisild
HALOUBET (2012)
|
RK Ruila Tall |
|
HALOUBET (2012) |
|
Urmas Kõrgvee
HERAKLES (2001)
|
Tartumaa RSK |
|
HERAKLES (2001) |
|
Urmas Raag
VENTISETTE (2012)
|
Tartumaa RSK |
|
VENTISETTE (2012) |
|
Urmas Raag
MASCALINO (2012)
|
Tartumaa RSK |
|
MASCALINO (2012) |
|
Vanessa Mälberg
PEPERONI (2006)
|
Leevaku RK |
|
PEPERONI (2006) |