Võistlus

Nimi:
Tartu Linna Sisemeistrivõistlused ja Liivimaa Ratsaklubi võistlus
Aeg:
17.02.18
Korraldaja(d):
Liivimaa RK, Tartu Linna KO
Sekretär:
Kerli Mooses
tel. 55 26 542, voistlus@saksahobused.ee
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Saksa RK
Staatus:
Tulemused avaldatud
17.02.18 - Klass 3 | 100 cm | Art. 274.5.3, kahefaasiline | Avatud (Tartu SMV juuniorid)
Võistleja Klubi Treener(id) Hobune
Treener(id):
Aleksandra Kliimand (2003)
WARLOCK (2009)
Tartumaa RSK WARLOCK (2009)
Treener(id):
Alexandra Somelar (2000)
KISMET (2012)
Liivimaa RK KISMET (2012)
Treener(id):
Alexandra Somelar (2000)
IIBIS KORALL (2009)
Liivimaa RK IIBIS KORALL (2009)
Treener(id):
Ann-Marii Simmo (2000)
VERDINA (2007)
Tartu Kalevi RK VERDINA (2007)
Treener(id):
Berit Truuts (2001)
QUINCE (2012)
Liivimaa RK QUINCE (2012)
Treener(id):
Carolina Adriana Lillevälja (2003)
POWER BOY (2010)
Tartumaa RSK POWER BOY (2010)
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Doris Mänd (2003)
ONE MAN SHOW (2005)
ESHKS ONE MAN SHOW (2005)
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Doris Mänd (2003)
BIG GIRL (2007)
ESHKS BIG GIRL (2007)
Treener(id):
Eleriin Ojakäär (2001)
KARREERA (2011)
Liivimaa RK KARREERA (2011)
Treener(id):
Erkki Hõim
CESAR (2012)
Märjamaa SK CESAR (2012)
Klubi: Nõo RK
Gerda Kõvamaa (2002)
LERIGO (2006)
Nõo RK Kristina Ulrika Arme LERIGO (2006)
Klubi: ESHKS
Treener(id): Hanno Ellermann
Heleene Pruunsild (2004)
OBSIDIAN (2004)
ESHKS Hanno Ellermann OBSIDIAN (2004)
Klubi: RSK Simon
Treener(id): Marko Villemson
Helena Lill
OKASROOSIKE (2011)
RSK Simon Marko Villemson OKASROOSIKE (2011)
Treener(id):
Karina Gusseva (1997)
LIONELL (2011)
Liivimaa RK LIONELL (2011)
Klubi: Nõo RK
Kärol Valvik (2001)
GRENARDI (2009)
Nõo RK Kristina Ulrika Arme GRENARDI (2009)
Treener(id): Hanno Ellermann
Kärt Kaseorg
A CARTE D´OR (2010)
Viljandimaa RSK Hanno Ellermann A CARTE D´OR (2010)
Klubi: Nõo RK
Kätriin Valvik (2003)
OXANA (2005)
Nõo RK Kristina Ulrika Arme OXANA (2005)
Kirke Kütt (2003)
ADORETTE (2009)
Tartumaa RSK Jaak Kalda, Hanno Ellermann, Annika Õkva ADORETTE (2009)
Kristin Prei (2003)
CABELLE (2007)
Tartumaa RSK Triin Vahimets, Hanno Ellermann, Annika Õkva CABELLE (2007)
Klubi: Nõo RK
Kristina Sööt (2000)
TESSICA (2000)
Nõo RK Kristina Ulrika Arme TESSICA (2000)
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Lisette Jonuks (2004)
UBACH ALANNA (2007)
Nõo RK UBACH ALANNA (2007)
Treener(id): Siret Saks
Lisette Rohelpuu (2004)
WOLFGANG S (2005)
Liivimaa RK Siret Saks WOLFGANG S (2005)
Klubi: Nõo RK
Marta Liisa Puistaja (2002)
ARTIK (2005)
Nõo RK Kristina Ulrika Arme ARTIK (2005)
Klubi: Nõo RK
Sandra Tamme (2003)
HERBERT (2007, SP)
Nõo RK Kristina Ulrika Arme HERBERT (2007, SP)
Treener(id): Hanno Ellermann
Sigrid Lain (2001)
OLIVIA S (2006)
Liivimaa RK Hanno Ellermann OLIVIA S (2006)
Treener(id):
Sofya Tsyrulnikova
CHA-CHA (2007)
Liivimaa RK CHA-CHA (2007)
Treener(id):
Triin Visnapuu (2001)
ELASTIK (2009)
Liivimaa RK ELASTIK (2009)
Võistluspaare:
27
Starte:
27
Võistlejaid:
25
Hobuseid:
27