Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2017
/
Padise Endurance Festival I & Noorte EMV
/ X - Tulemused
Padise Endurance Festival I & Noorte EMV
Aeg:
08.07.17
Korraldaja(d):
JS Endurance Team
Asukoht:
Padise
Sekretär:
Astra Nilk
tel. 53 970 094, astranilk@hot.ee
Tüüp:
rahvuslik, EMV
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse lehele
08.07.17 - Klass X | 120 km | EMV Noored
Starte:
12
Võistluspaare:
12
Võistlejaid:
12
Hobuseid:
12
Koht
#
Võistleja
Klubi
Treener(id)
Hobune
Tulemus (kiirus/aeg)
1
Priidu Tikk
Priidu Tikk
Kassari RM
PARAGON (2006)
Tulemus
16,31 / 07:21:26
Kassari RM
PARAGON (2006)
16,31 / 07:21:26
2
Keiu Oras
Keiu Oras
Pinifer ET
PENELOPE (2010)
Tulemus
16,29 / 07:21:57
Pinifer ET
PENELOPE (2010)
16,29 / 07:21:57
3
Eliise Laur
Eliise Laur
Pinifer ET
FILLY-BELLA (2001)
Tulemus
13,12 / 09:08:56
Pinifer ET
FILLY-BELLA (2001)
13,12 / 09:08:56
4
Annabel Kaldvee
Annabel Kaldvee
Tartu Ratsakool
NILSSON OX (2006, SP)
Tulemus
13,12 / 09:08:57
Tartu Ratsakool
NILSSON OX (2006, SP)
13,12 / 09:08:57
5
Elisabeth Kaldvee
Elisabeth Kaldvee
Tartu Ratsakool
SALSA (2009, SP)
Tulemus
13,12 / 09:08:58
Tartu Ratsakool
SALSA (2009, SP)
13,12 / 09:08:58
6
Mariel Olkonen
Mariel Olkonen
Tartu Ratsakool
GALAXY (2007, SP)
Tulemus
13,12 / 09:08:59
Tartu Ratsakool
GALAXY (2007, SP)
13,12 / 09:08:59
7
Gerli Sein
Gerli Sein
Liivimaa RK
BERGAMA OX (2008)
Tulemus
13,09 / 09:09:59
Liivimaa RK
BERGAMA OX (2008)
13,09 / 09:09:59
8
Berit Truuts
Berit Truuts
Liivimaa RK
MERCY (2010, SP)
Tulemus
13,09 / 09:10:03
Liivimaa RK
MERCY (2010, SP)
13,09 / 09:10:03
Johannes Mooste
Johannes Mooste
Kassari RM
LARKA (2011, SP)
Tulemus
V3 / RET
Kassari RM
LARKA (2011, SP)
V3 / RET
Merilin Kalbre
Merilin Kalbre
EER
GUNPOWDER BOY (2006)
Tulemus
V3 / GA
EER
GUNPOWDER BOY (2006)
V3 / GA
Sanna Podekrat
Sanna Podekrat
EER
PLEYON (2004)
Tulemus
V3 / ME
EER
PLEYON (2004)
V3 / ME
Mart Saamuel Lobjakas
Mart Saamuel Lobjakas
Tartu Ratsakool
ECUADOR BAFF (2004)
Tulemus
V1 / GA
Tartu Ratsakool
ECUADOR BAFF (2004)
V1 / GA
Taustatööd