Punktid

Kuu: Juuni

Klubi: Tondi RSK

Võistleja Võistlus (asukoht) Klass Raskusaste Hobune Koht Punkte Punkte klubile
Maria Mägi (2007)
Maria Kevad 2019/Talendijaht V etapp/EHS Karikas 2019 I etapp/ESHKS sarja IV etapp
15.06.2019
7 Skeem LK1 JERRY RED VON SEEDER (2013) 1
214.0
1284.0
Punktid:  
214.0
Klubile: 1284.0
Kuupäev:
15.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
7
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
1
Maria Mägi (2007)
Sisemeistrivõistlused 2019
09.03.2019
2 Skeem LK1 SHAMPAGNA (2010) 1
208.0
1248.0
Punktid:  
208.0
Klubile: 1248.0
Kuupäev:
09.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
2
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
1
Kenry Kikkas (2005)
CDI3*/CDI1*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
18.05.2019
7 Skeem LK4 COAD HILL HAPPY (2011, SP) 3
207.0
1242.0
Punktid:  
207.0
Klubile: 1242.0
Kuupäev:
18.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
7
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
3
Maria Mägi (2007)
CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
22.03.2019
1 Skeem LK4 SHAMPAGNA (2010) 1
206.0
1236.0
Punktid:  
206.0
Klubile: 1236.0
Kuupäev:
22.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
1
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
1
Maria Mägi (2007)
Vääna koolisõit/Talendijaht II etapp/EHKAS
19.04.2019
7 Skeem LK1 JERRY RED VON SEEDER (2013) 2
205.0
1230.0
Punktid:  
205.0
Klubile: 1230.0
Kuupäev:
19.04.2019
Võisltus nimi:
Klass:
7
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
2
Maria Mägi (2007)
CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
23.03.2019
6 Skeem LR2 SHAMPAGNA (2010) 1
201.0
1206.0
Punktid:  
201.0
Klubile: 1206.0
Kuupäev:
23.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
6
Raskusastme:
Skeem LR2
Koht:
1
Maria Mägi (2007)
Talverõõmud Koolisõidus 2019
09.02.2019
2 Skeem LK4 SHAMPAGNA (2010) 1
201.0
1206.0
Punktid:  
201.0
Klubile: 1206.0
Kuupäev:
09.02.2019
Võisltus nimi:
Klass:
2
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
1
Maria Mägi (2007)
CDI3*/CDI1*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
18.05.2019
7 Skeem LK4 SHAMPAGNA (2010) 4
197.0
1182.0
Punktid:  
197.0
Klubile: 1182.0
Kuupäev:
18.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
7
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
4
Emma Tuvi (2006)
Pallase Koolisõit / Talendijaht IV etapp / ESHKS sarja II etapp / Harrastajate Karikas II etapp
26.05.2019
11 Skeem LK1 COINTREAU (2003, SP) 1
193.0
1158.0
Punktid:  
193.0
Klubile: 1158.0
Kuupäev:
26.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
11
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
1
Maria Mägi (2007)
CDI-W/CDI3*/CDIY/CDIJ/CDIP/CDICh-A
21.06.2019
4 Skeem LK1 SHAMPAGNA (2010) 1
193.0
1158.0
Punktid:  
193.0
Klubile: 1158.0
Kuupäev:
21.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
4
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
1
Maria Mägi (2007)
CDI2*/CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
06.04.2019
7 Skeem LK4 SHAMPAGNA (2010) 2
189.0
1134.0
Punktid:  
189.0
Klubile: 1134.0
Kuupäev:
06.04.2019
Võisltus nimi:
Klass:
7
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
2
Maria Mägi (2007)
Baltic Dressage League Latvia
29.06.2019
4 Skeem LK4 JERRY RED VON SEEDER (2013) 1
188.0
1128.0
Punktid:  
188.0
Klubile: 1128.0
Kuupäev:
29.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
4
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
1
Kenry Kikkas (2005)
Sisemeistrivõistlused 2019
09.03.2019
2 Skeem LK1 COAD HILL HAPPY (2011, SP) 3
188.0
1128.0
Punktid:  
188.0
Klubile: 1128.0
Kuupäev:
09.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
2
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
3
Kenry Kikkas (2005)
CDI3*/CDI1*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
17.05.2019
1 Skeem LK1 COAD HILL HAPPY (2011, SP) 4
188.0
1128.0
Punktid:  
188.0
Klubile: 1128.0
Kuupäev:
17.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
1
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
4
Berit Pihlak (2006)
Sisemeistrivõistlused 2019
09.03.2019
2 Skeem LK1 ROMY K (2010, SP) 4
185.0
1110.0
Punktid:  
185.0
Klubile: 1110.0
Kuupäev:
09.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
2
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
4
Maria Mägi (2007)
CDI3*/CDI1*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
17.05.2019
1 Skeem LK1 SHAMPAGNA (2010) 5
185.0
1110.0
Punktid:  
185.0
Klubile: 1110.0
Kuupäev:
17.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
1
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
5
Maria Mägi (2007)
CDI2*/CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
05.04.2019
1 Skeem LK1 SHAMPAGNA (2010) 2
183.0
1098.0
Punktid:  
183.0
Klubile: 1098.0
Kuupäev:
05.04.2019
Võisltus nimi:
Klass:
1
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
2
Emma Tuvi (2006)
Sisemeistrivõistlused 2019
09.03.2019
3 Skeem LK4 COINTREAU (2003, SP) 1
183.0
1098.0
Punktid:  
183.0
Klubile: 1098.0
Kuupäev:
09.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
3
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
1
Maria Mägi (2007)
Sisemeistrivõistlused 2019
09.03.2019
3 Skeem LK4 JERRY RED VON SEEDER (2013) 2
178.0
1068.0
Punktid:  
178.0
Klubile: 1068.0
Kuupäev:
09.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
3
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
2
Kenry Kikkas (2005)
CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
22.03.2019
1 Skeem LK4 COAD HILL HAPPY (2011, SP) 6
177.0
1062.0
Punktid:  
177.0
Klubile: 1062.0
Kuupäev:
22.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
1
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
6
Maria Mägi (2007)
Sisemeistrivõistlused 2019
09.03.2019
3 Skeem LK4 SHAMPAGNA (2010) 3
176.0
1056.0
Punktid:  
176.0
Klubile: 1056.0
Kuupäev:
09.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
3
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
3
Berit Pihlak (2006)
Maria Kevad 2019/Talendijaht V etapp/EHS Karikas 2019 I etapp/ESHKS sarja IV etapp
15.06.2019
6 Skeem LK1 CHICOLO (2012, VP) 1
176.0
1056.0
Punktid:  
176.0
Klubile: 1056.0
Kuupäev:
15.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
6
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
1
Maria Mägi (2007)
Baltic Dressage League Latvia
29.06.2019
4 Skeem LK4 SHAMPAGNA (2010) 2
175.0
1050.0
Punktid:  
175.0
Klubile: 1050.0
Kuupäev:
29.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
4
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
2
Kregory Kikkas (2007)
Maria Kevad 2019/Talendijaht V etapp/EHS Karikas 2019 I etapp/ESHKS sarja IV etapp
15.06.2019
6 Skeem LK1 ODRINO 'B' VAN HET JUXSCHOT (2010, SP) 2
175.0
1050.0
Punktid:  
175.0
Klubile: 1050.0
Kuupäev:
15.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
6
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
2
Kenry Kikkas (2005)
CDI3*/CDI1*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
19.05.2019
13 Skeem LR2 COAD HILL HAPPY (2011, SP) 3
172.0
1032.0
Punktid:  
172.0
Klubile: 1032.0
Kuupäev:
19.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
13
Raskusastme:
Skeem LR2
Koht:
3
Emma Tuvi (2006)
Vääna koolisõit/Talendijaht II etapp/EHKAS
19.04.2019
6 Skeem LK1 COINTREAU (2003, SP) 2
170.0
1020.0
Punktid:  
170.0
Klubile: 1020.0
Kuupäev:
19.04.2019
Võisltus nimi:
Klass:
6
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
2
Emma Tuvi (2006)
Pärnumaa RSK MV / Harrastajate Karikas I etapp / Talendijaht III etapp / ESHKS sarja I etapp
18.05.2019
12 Skeem LK1 COINTREAU (2003, SP) 1
167.0
1002.0
Punktid:  
167.0
Klubile: 1002.0
Kuupäev:
18.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
12
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
1
Maria Mägi (2007)
Sisemeistrivõistlused 2019
09.03.2019
2 Skeem LK1 JERRY RED VON SEEDER (2013) 5
167.0
1002.0
Punktid:  
167.0
Klubile: 1002.0
Kuupäev:
09.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
2
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
5
Kenry Kikkas (2005)
CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
23.03.2019
6 Skeem LR2 COAD HILL HAPPY (2011, SP) 5
166.0
996.0
Punktid:  
166.0
Klubile: 996.0
Kuupäev:
23.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
6
Raskusastme:
Skeem LR2
Koht:
5
Kenry Kikkas (2005)
Sisemeistrivõistlused 2019
09.03.2019
2 Skeem LK1 MC MORGAN J (2013, SP) 6
162.0
972.0
Punktid:  
162.0
Klubile: 972.0
Kuupäev:
09.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
2
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
6
Maria Mägi (2007)
CDI-W/CDI3*/CDIY/CDIJ/CDIP/CDICh-A
23.06.2019
13 Skeem LR2 SHAMPAGNA (2010) 2
162.0
972.0
Punktid:  
162.0
Klubile: 972.0
Kuupäev:
23.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
13
Raskusastme:
Skeem LR2
Koht:
2
Maria Mägi (2007)
Baltic Dressage League Latvia
30.06.2019
13 Skeem LR2 JERRY RED VON SEEDER (2013) 2
160.0
960.0
Punktid:  
160.0
Klubile: 960.0
Kuupäev:
30.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
13
Raskusastme:
Skeem LR2
Koht:
2
Berit Pihlak (2006)
Pärnumaa RSK MV / Harrastajate Karikas I etapp / Talendijaht III etapp / ESHKS sarja I etapp
18.05.2019
14 Skeemid LR2 / M2 | handicap ROMY K (2010, SP) 2
155.0
930.0
Punktid:  
155.0
Klubile: 930.0
Kuupäev:
18.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
14
Raskusastme:
| handicapSkeemid LR2 / M2
Koht:
2
Kenry Kikkas (2005)
Sisemeistrivõistlused 2019
09.03.2019
3 Skeem LK4 COAD HILL HAPPY (2011, SP) 5
155.0
930.0
Punktid:  
155.0
Klubile: 930.0
Kuupäev:
09.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
3
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
5
Maria Mägi (2007)
CDI2*/CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
07.04.2019
13 Skeem LR2 SHAMPAGNA (2010) 5
153.0
918.0
Punktid:  
153.0
Klubile: 918.0
Kuupäev:
07.04.2019
Võisltus nimi:
Klass:
13
Raskusastme:
Skeem LR2
Koht:
5
Maria Mägi (2007)
CDI3*/CDI1*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
19.05.2019
13 Skeem LR2 SHAMPAGNA (2010) 7
152.0
912.0
Punktid:  
152.0
Klubile: 912.0
Kuupäev:
19.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
13
Raskusastme:
Skeem LR2
Koht:
7
Emma Tuvi (2006)
Pärnumaa RSK MV / Harrastajate Karikas I etapp / Talendijaht III etapp / ESHKS sarja I etapp
18.05.2019
10 Skeem LK1 COINTREAU (2003, SP) 4
150.0
900.0
Punktid:  
150.0
Klubile: 900.0
Kuupäev:
18.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
10
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
4
Berit Pihlak (2006)
Pärnumaa RSK MV / Harrastajate Karikas I etapp / Talendijaht III etapp / ESHKS sarja I etapp
18.05.2019
12 Skeem LK1 ROMY K (2010, SP) 2
149.0
894.0
Punktid:  
149.0
Klubile: 894.0
Kuupäev:
18.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
12
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
2
Maria Mägi (2007)
CDI-W/CDI3*/CDIY/CDIJ/CDIP/CDICh-A
22.06.2019
8 Skeem LK4 SHAMPAGNA (2010) 2
147.0
882.0
Punktid:  
147.0
Klubile: 882.0
Kuupäev:
22.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
8
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
2
Maria Mägi (2007)
Baltic Dressage League Latvia
30.06.2019
13 Skeem LR2 SHAMPAGNA (2010) 3
145.0
870.0
Punktid:  
145.0
Klubile: 870.0
Kuupäev:
30.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
13
Raskusastme:
Skeem LR2
Koht:
3
Kregory Kikkas (2007)
Vääna koolisõit/Talendijaht II etapp/EHKAS
19.04.2019
6 Skeem LK1 ODRINO 'B' VAN HET JUXSCHOT (2010, SP) 3
144.0
864.0
Punktid:  
144.0
Klubile: 864.0
Kuupäev:
19.04.2019
Võisltus nimi:
Klass:
6
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
3
Berit Pihlak (2006)
Sisemeistrivõistlused 2019
09.03.2019
3 Skeem LK4 ROMY K (2010, SP) 7
144.0
864.0
Punktid:  
144.0
Klubile: 864.0
Kuupäev:
09.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
3
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
7
Kenry Kikkas (2005)
Baltic Dressage League Latvia
30.06.2019
13 Skeem LR2 CHARLESTON (2008, SP) 4
141.0
846.0
Punktid:  
141.0
Klubile: 846.0
Kuupäev:
30.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
13
Raskusastme:
Skeem LR2
Koht:
4
Maria Mägi (2007)
Pallase Koolisõit / Talendijaht IV etapp / ESHKS sarja II etapp / Harrastajate Karikas II etapp
26.05.2019
5 Skeemid LR2 / M2 | handicap JERRY RED VON SEEDER (2013) 6
141.0
846.0
Punktid:  
141.0
Klubile: 846.0
Kuupäev:
26.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
5
Raskusastme:
| handicapSkeemid LR2 / M2
Koht:
6
Berit Pihlak (2006)
Maria Kevad 2019/Talendijaht V etapp/EHS Karikas 2019 I etapp/ESHKS sarja IV etapp
15.06.2019
8 Skeem LR1 CHICOLO (2012, VP) 1
139.0
834.0
Punktid:  
139.0
Klubile: 834.0
Kuupäev:
15.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
8
Raskusastme:
Skeem LR1
Koht:
1
Kregory Kikkas (2007)
Baltic Dressage League Latvia
29.06.2019
4 Skeem LK4 ODRINO 'B' VAN HET JUXSCHOT (2010, SP) 4
137.0
822.0
Punktid:  
137.0
Klubile: 822.0
Kuupäev:
29.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
4
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
4
Kregory Kikkas (2007)
Talverõõmud Koolisõidus 2019
09.02.2019
2 Skeem LK4 ODRINO 'B' VAN HET JUXSCHOT (2010, SP) 3
135.0
810.0
Punktid:  
135.0
Klubile: 810.0
Kuupäev:
09.02.2019
Võisltus nimi:
Klass:
2
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
3
Kregory Kikkas (2007)
Kilgi koolisõit / Harrastajate Karikas III etapp / Talendijaht VI etapp / ESHKS sarja V etapp
22.06.2019
7 Skeem LK1 ODRINO 'B' VAN HET JUXSCHOT (2010, SP) 1
134.0
804.0
Punktid:  
134.0
Klubile: 804.0
Kuupäev:
22.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
7
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
1
Kenry Kikkas (2005)
Baltic Dressage League Latvia
29.06.2019
4 Skeem LK4 CHARLESTON (2008, SP) 5
131.0
786.0
Punktid:  
131.0
Klubile: 786.0
Kuupäev:
29.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
4
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
5
Emma Tuvi (2006)
Pallase Koolisõit / Talendijaht IV etapp / ESHKS sarja II etapp / Harrastajate Karikas II etapp
26.05.2019
9 Skeem LR2 COINTREAU (2003, SP) 4
130.0
780.0
Punktid:  
130.0
Klubile: 780.0
Kuupäev:
26.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
9
Raskusastme:
Skeem LR2
Koht:
4
Kenry Kikkas (2005)
Sisemeistrivõistlused 2019
09.03.2019
2 Skeem LK1 ODRINO 'B' VAN HET JUXSCHOT (2010, SP) 9
129.0
774.0
Punktid:  
129.0
Klubile: 774.0
Kuupäev:
09.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
2
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
9
Kregory Kikkas (2007)
Pallase Koolisõit / Talendijaht IV etapp / ESHKS sarja II etapp / Harrastajate Karikas II etapp
26.05.2019
11 Skeem LK1 ODRINO 'B' VAN HET JUXSCHOT (2010, SP) 4
126.0
756.0
Punktid:  
126.0
Klubile: 756.0
Kuupäev:
26.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
11
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
4
Kenry Kikkas (2005)
Sisemeistrivõistlused 2019
09.03.2019
3 Skeem LK4 MC MORGAN J (2013, SP) 8
118.0
708.0
Punktid:  
118.0
Klubile: 708.0
Kuupäev:
09.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
3
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
8
Emma Tuvi (2006)
Sisemeistrivõistlused 2019
09.03.2019
2 Skeem LK1 COINTREAU (2003, SP) 10
115.0
690.0
Punktid:  
115.0
Klubile: 690.0
Kuupäev:
09.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
2
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
10
Kregory Kikkas (2007)
Pallase Koolisõit / Talendijaht IV etapp / ESHKS sarja II etapp / Harrastajate Karikas II etapp
26.05.2019
9 Skeem LR2 ODRINO 'B' VAN HET JUXSCHOT (2010, SP) 5
114.0
684.0
Punktid:  
114.0
Klubile: 684.0
Kuupäev:
26.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
9
Raskusastme:
Skeem LR2
Koht:
5
Maria Mägi (2007)
Pallase Koolisõit / Talendijaht IV etapp / ESHKS sarja II etapp / Harrastajate Karikas II etapp
26.05.2019
9 Skeem LR2 JERRY RED VON SEEDER (2013) 6
110.0
660.0
Punktid:  
110.0
Klubile: 660.0
Kuupäev:
26.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
9
Raskusastme:
Skeem LR2
Koht:
6
Kregory Kikkas (2007)
Baltic Dressage League Latvia
30.06.2019
13 Skeem LR2 ODRINO 'B' VAN HET JUXSCHOT (2010, SP) 6
108.0
648.0
Punktid:  
108.0
Klubile: 648.0
Kuupäev:
30.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
13
Raskusastme:
Skeem LR2
Koht:
6
Kregory Kikkas (2007)
Maria Kevad 2019/Talendijaht V etapp/EHS Karikas 2019 I etapp/ESHKS sarja IV etapp
15.06.2019
8 Skeem LR1 ODRINO 'B' VAN HET JUXSCHOT (2010, SP) 5
107.0
642.0
Punktid:  
107.0
Klubile: 642.0
Kuupäev:
15.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
8
Raskusastme:
Skeem LR1
Koht:
5
Berit Pihlak (2006)
CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
22.03.2019
1 Skeem LK4 ROMY K (2010, SP) 7
100.0
600.0
Punktid:  
100.0
Klubile: 600.0
Kuupäev:
22.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
1
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
7
Ralf Ellermann (2005)
Maria Kevad 2019/Talendijaht V etapp/EHS Karikas 2019 I etapp/ESHKS sarja IV etapp
15.06.2019
7 Skeem LK1 TOONIK (2000, SP) 15
86.0
516.0
Punktid:  
86.0
Klubile: 516.0
Kuupäev:
15.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
7
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
15
Kenry Kikkas (2005)
Talverõõmud Koolisõidus 2019
09.02.2019
2 Skeem LK4 MC MORGAN J (2013, SP) 6
82.0
492.0
Punktid:  
82.0
Klubile: 492.0
Kuupäev:
09.02.2019
Võisltus nimi:
Klass:
2
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
6
Berit Pihlak (2006)
CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
23.03.2019
6 Skeem LR2 ROMY K (2010, SP) 7
72.0
432.0
Punktid:  
72.0
Klubile: 432.0
Kuupäev:
23.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
6
Raskusastme:
Skeem LR2
Koht:
7
Kregory Kikkas (2007)
Kilgi koolisõit / Harrastajate Karikas III etapp / Talendijaht VI etapp / ESHKS sarja V etapp
22.06.2019
8 skeemid LR2 / M2 | handicap ODRINO 'B' VAN HET JUXSCHOT (2010, SP) 11
54.0
324.0
Punktid:  
54.0
Klubile: 324.0
Kuupäev:
22.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
8
Raskusastme:
| handicapskeemid LR2 / M2
Koht:
11
Kokku: 1040.0 6240.0
Laste paarid: 6240.0
Kokku:
1040.0
Klubile kokku:
6240.0
Laste paarid:
6240.0