Punktid

Kuu: Märts

Klubi: Tondi RSK

Võistleja Võistlus (asukoht) Klass Raskusaste Hobune Koht Punkte Punkte klubile
Maria Mägi (2007)
Sisemeistrivõistlused 2019
09.03.2019
2 Skeem LK1 SHAMPAGNA (2010) 1
208.0
1248.0
Punktid:  
208.0
Klubile: 1248.0
Kuupäev:
09.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
2
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
1
Kristina Lätti
Sisemeistrivõistlused 2019
10.03.2019
14 Skeem LK1 FULINDE D.V. (2010) 2
207.0
103.5
Punktid:  
207.0
Klubile: 103.5
Kuupäev:
10.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
14
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
2
Dina Ellermann
CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
24.03.2019
13 Skeem RR10 kür (GP) DONNA ANNA (2008) 5
206.0
206.0
Punktid:  
206.0
Klubile: 206.0
Kuupäev:
24.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
13
Raskusastme:
Skeem RR10 kür
Koht:
5
Maria Mägi (2007)
CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
22.03.2019
1 Skeem LK4 SHAMPAGNA (2010) 1
206.0
1236.0
Punktid:  
206.0
Klubile: 1236.0
Kuupäev:
22.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
1
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
1
Dina Ellermann
Sisemeistrivõistlused 2019
09.03.2019
1 Skeem RR3 (I-2) DONNA ANNA (2008) 1
205.0
205.0
Punktid:  
205.0
Klubile: 205.0
Kuupäev:
09.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
1
Raskusastme:
Skeem RR3
Koht:
1
Maria Mägi (2007)
CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
23.03.2019
6 Skeem LR2 SHAMPAGNA (2010) 1
201.0
1206.0
Punktid:  
201.0
Klubile: 1206.0
Kuupäev:
23.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
6
Raskusastme:
Skeem LR2
Koht:
1
Maria Mägi (2007)
Talverõõmud Koolisõidus 2019
09.02.2019
2 Skeem LK4 SHAMPAGNA (2010) 1
201.0
1206.0
Punktid:  
201.0
Klubile: 1206.0
Kuupäev:
09.02.2019
Võisltus nimi:
Klass:
2
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
1
Dina Ellermann
Sisemeistrivõistlused 2019
10.03.2019
11 Skeem RR5 (GP) DONNA ANNA (2008) 1
193.0
193.0
Punktid:  
193.0
Klubile: 193.0
Kuupäev:
10.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
11
Raskusastme:
Skeem RR5
Koht:
1
Helena Kaal (2001)
Talverõõmud Koolisõidus 2019
09.02.2019
4 Skeem M3 CASSANDER (2010) 1
190.0
1140.0
Punktid:  
190.0
Klubile: 1140.0
Kuupäev:
09.02.2019
Võisltus nimi:
Klass:
4
Raskusastme:
Skeem M3
Koht:
1
Dina Ellermann
CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
24.03.2019
13 Skeem RR10 kür (GP) LANDY'S AKVARELL (2003) 6
189.0
189.0
Punktid:  
189.0
Klubile: 189.0
Kuupäev:
24.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
13
Raskusastme:
Skeem RR10 kür
Koht:
6
Kenry Kikkas (2005)
Sisemeistrivõistlused 2019
09.03.2019
2 Skeem LK1 COAD HILL HAPPY (2011, SP) 3
188.0
1128.0
Punktid:  
188.0
Klubile: 1128.0
Kuupäev:
09.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
2
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
3
Helena Kaal (2001)
Sisemeistrivõistlused 2019
09.03.2019
5 Skeem M4 CASSANDER (2010) 1
188.0
1128.0
Punktid:  
188.0
Klubile: 1128.0
Kuupäev:
09.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
5
Raskusastme:
Skeem M4
Koht:
1
Rose Marie Skjoldby (2002)
CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
23.03.2019
8 Skeem M4 ROSINANTE (2009) 3
188.0
1128.0
Punktid:  
188.0
Klubile: 1128.0
Kuupäev:
23.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
8
Raskusastme:
Skeem M4
Koht:
3
Dina Ellermann
Sisemeistrivõistlused 2019
09.03.2019
1 Skeem RR3 (I-2) LANDY'S AKVARELL (2003) 2
186.0
186.0
Punktid:  
186.0
Klubile: 186.0
Kuupäev:
09.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
1
Raskusastme:
Skeem RR3
Koht:
2
Berit Pihlak (2006)
Sisemeistrivõistlused 2019
09.03.2019
2 Skeem LK1 ROMY K (2010, SP) 4
185.0
1110.0
Punktid:  
185.0
Klubile: 1110.0
Kuupäev:
09.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
2
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
4
Emma Tuvi (2006)
Sisemeistrivõistlused 2019
09.03.2019
3 Skeem LK4 COINTREAU (2003, SP) 1
183.0
1098.0
Punktid:  
183.0
Klubile: 1098.0
Kuupäev:
09.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
3
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
1
Rose Marie Skjoldby (2002)
CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
22.03.2019
3 Skeem M3 ROSINANTE (2009) 3
183.0
1098.0
Punktid:  
183.0
Klubile: 1098.0
Kuupäev:
22.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
3
Raskusastme:
Skeem M3
Koht:
3
Marit Poltimäe
Sisemeistrivõistlused 2019
10.03.2019
14 Skeem LK1 PARSIFAL (2008) 5
180.0
90.0
Punktid:  
180.0
Klubile: 90.0
Kuupäev:
10.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
14
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
5
Helena Kaal (2001)
CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
23.03.2019
8 Skeem M4 CASSANDER (2010) 5
179.0
1074.0
Punktid:  
179.0
Klubile: 1074.0
Kuupäev:
23.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
8
Raskusastme:
Skeem M4
Koht:
5
Kristina Lätti
Sisemeistrivõistlused 2019
10.03.2019
15 Skeem LK4 FULINDE D.V. (2010) 3
178.0
89.0
Punktid:  
178.0
Klubile: 89.0
Kuupäev:
10.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
15
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
3
Maria Mägi (2007)
Sisemeistrivõistlused 2019
09.03.2019
3 Skeem LK4 JERRY RED VON SEEDER (2013) 2
178.0
1068.0
Punktid:  
178.0
Klubile: 1068.0
Kuupäev:
09.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
3
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
2
Helena Kaal (2001)
Sisemeistrivõistlused 2019
09.03.2019
4 Skeem M3 CASSANDER (2010) 1
177.0
1062.0
Punktid:  
177.0
Klubile: 1062.0
Kuupäev:
09.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
4
Raskusastme:
Skeem M3
Koht:
1
Kenry Kikkas (2005)
CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
22.03.2019
1 Skeem LK4 COAD HILL HAPPY (2011, SP) 6
177.0
1062.0
Punktid:  
177.0
Klubile: 1062.0
Kuupäev:
22.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
1
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
6
Maria Mägi (2007)
Sisemeistrivõistlused 2019
09.03.2019
3 Skeem LK4 SHAMPAGNA (2010) 3
176.0
1056.0
Punktid:  
176.0
Klubile: 1056.0
Kuupäev:
09.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
3
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
3
Dina Ellermann
CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
23.03.2019
9 Skeem RR5 (GP) LANDY'S AKVARELL (2003) 5
176.0
176.0
Punktid:  
176.0
Klubile: 176.0
Kuupäev:
23.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
9
Raskusastme:
Skeem RR5
Koht:
5
Helena Kaal (2001)
Sisemeistrivõistlused 2019
10.03.2019
9 Skeem RK2 (R kergem) CASSANDER (2010) 1
176.0
616.0
Punktid:  
176.0
Klubile: 616.0
Kuupäev:
10.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
9
Raskusastme:
Skeem RK2
Koht:
1
Marit Poltimäe
Sisemeistrivõistlused 2019
10.03.2019
15 Skeem LK4 PARSIFAL (2008) 4
175.0
87.5
Punktid:  
175.0
Klubile: 87.5
Kuupäev:
10.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
15
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
4
Marit Poltimäe
Talverõõmud Koolisõidus 2019
09.02.2019
1 Skeem LK4 PARSIFAL (2008) 1
174.0
87.0
Punktid:  
174.0
Klubile: 87.0
Kuupäev:
09.02.2019
Võisltus nimi:
Klass:
1
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
1
Rose Marie Skjoldby (2002)
Sisemeistrivõistlused 2019
09.03.2019
5 Skeem M4 ROSINANTE (2009) 3
174.0
1044.0
Punktid:  
174.0
Klubile: 1044.0
Kuupäev:
09.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
5
Raskusastme:
Skeem M4
Koht:
3
Rose Marie Skjoldby (2002)
Sisemeistrivõistlused 2019
09.03.2019
4 Skeem M3 ROSINANTE (2009) 3
173.0
1038.0
Punktid:  
173.0
Klubile: 1038.0
Kuupäev:
09.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
4
Raskusastme:
Skeem M3
Koht:
3
Dina Ellermann
Sisemeistrivõistlused 2019
10.03.2019
11 Skeem RR5 (GP) LANDY'S AKVARELL (2003) 2
173.0
173.0
Punktid:  
173.0
Klubile: 173.0
Kuupäev:
10.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
11
Raskusastme:
Skeem RR5
Koht:
2
Kristina Lätti
Talverõõmud Koolisõidus 2019
09.02.2019
1 Skeem LK4 FULINDE D.V. (2010) 2
169.0
84.5
Punktid:  
169.0
Klubile: 84.5
Kuupäev:
09.02.2019
Võisltus nimi:
Klass:
1
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
2
Rose Marie Skjoldby (2002)
Talverõõmud Koolisõidus 2019
09.02.2019
4 Skeem M3 ROSINANTE (2009) 2
168.0
1008.0
Punktid:  
168.0
Klubile: 1008.0
Kuupäev:
09.02.2019
Võisltus nimi:
Klass:
4
Raskusastme:
Skeem M3
Koht:
2
Getter Kangur
Sisemeistrivõistlused 2019
09.03.2019
1 Skeem RR3 (I-2) ASHWAN (2005) 3
167.0
167.0
Punktid:  
167.0
Klubile: 167.0
Kuupäev:
09.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
1
Raskusastme:
Skeem RR3
Koht:
3
Maria Mägi (2007)
Sisemeistrivõistlused 2019
09.03.2019
2 Skeem LK1 JERRY RED VON SEEDER (2013) 5
167.0
1002.0
Punktid:  
167.0
Klubile: 1002.0
Kuupäev:
09.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
2
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
5
Kenry Kikkas (2005)
CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
23.03.2019
6 Skeem LR2 COAD HILL HAPPY (2011, SP) 5
166.0
996.0
Punktid:  
166.0
Klubile: 996.0
Kuupäev:
23.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
6
Raskusastme:
Skeem LR2
Koht:
5
Kenry Kikkas (2005)
Sisemeistrivõistlused 2019
09.03.2019
2 Skeem LK1 MC MORGAN J (2013, SP) 6
162.0
972.0
Punktid:  
162.0
Klubile: 972.0
Kuupäev:
09.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
2
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
6
Maria Mägi (2007)
Sisemeistrivõistlused 2019
10.03.2019
12 Skeem LP2 RAIGO (2008, SP) 1
159.0
954.0
Punktid:  
159.0
Klubile: 954.0
Kuupäev:
10.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
12
Raskusastme:
Skeem LP2
Koht:
1
Helena Kaal (2001)
Talverõõmud Koolisõidus 2019
09.02.2019
5 Skeem RK3 (PSG) CASSANDER (2010) 2
158.0
553.0
Punktid:  
158.0
Klubile: 553.0
Kuupäev:
09.02.2019
Võisltus nimi:
Klass:
5
Raskusastme:
Skeem RK3
Koht:
2
Getter Kangur
CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
23.03.2019
9 Skeem RR5 (GP) ASHWAN (2005) 6
158.0
158.0
Punktid:  
158.0
Klubile: 158.0
Kuupäev:
23.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
9
Raskusastme:
Skeem RR5
Koht:
6
Maria Mägi (2007)
Sisemeistrivõistlused 2019
10.03.2019
13 Skeem LP3 RAIGO (2008, SP) 1
158.0
948.0
Punktid:  
158.0
Klubile: 948.0
Kuupäev:
10.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
13
Raskusastme:
Skeem LP3
Koht:
1
Kenry Kikkas (2005)
Sisemeistrivõistlused 2019
09.03.2019
3 Skeem LK4 COAD HILL HAPPY (2011, SP) 5
155.0
930.0
Punktid:  
155.0
Klubile: 930.0
Kuupäev:
09.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
3
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
5
Helena Kaal (2001)
Sisemeistrivõistlused 2019
10.03.2019
10 Skeem RK3 (PSG) CASSANDER (2010) 1
155.0
542.5
Punktid:  
155.0
Klubile: 542.5
Kuupäev:
10.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
10
Raskusastme:
Skeem RK3
Koht:
1
Helena Kaal (2001)
CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
22.03.2019
3 Skeem M3 CASSANDER (2010) 8
153.0
918.0
Punktid:  
153.0
Klubile: 918.0
Kuupäev:
22.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
3
Raskusastme:
Skeem M3
Koht:
8
Kenry Kikkas (2005)
Sisemeistrivõistlused 2019
10.03.2019
13 Skeem LP3 COAD HILL HAPPY (2011, SP) 2
153.0
918.0
Punktid:  
153.0
Klubile: 918.0
Kuupäev:
10.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
13
Raskusastme:
Skeem LP3
Koht:
2
Maria Mägi (2007)
Talverõõmud Koolisõidus 2019
09.02.2019
3 Skeem LP2 RAIGO (2008, SP) 1
145.0
870.0
Punktid:  
145.0
Klubile: 870.0
Kuupäev:
09.02.2019
Võisltus nimi:
Klass:
3
Raskusastme:
Skeem LP2
Koht:
1
Berit Pihlak (2006)
Sisemeistrivõistlused 2019
09.03.2019
3 Skeem LK4 ROMY K (2010, SP) 7
144.0
864.0
Punktid:  
144.0
Klubile: 864.0
Kuupäev:
09.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
3
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
7
Kenry Kikkas (2005)
Talverõõmud Koolisõidus 2019
09.02.2019
3 Skeem LP2 COAD HILL HAPPY (2011, SP) 2
144.0
864.0
Punktid:  
144.0
Klubile: 864.0
Kuupäev:
09.02.2019
Võisltus nimi:
Klass:
3
Raskusastme:
Skeem LP2
Koht:
2
Getter Kangur
Sisemeistrivõistlused 2019
10.03.2019
11 Skeem RR5 (GP) ASHWAN (2005) 3
143.0
143.0
Punktid:  
143.0
Klubile: 143.0
Kuupäev:
10.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
11
Raskusastme:
Skeem RR5
Koht:
3
Berit Pihlak (2006)
Sisemeistrivõistlused 2019
10.03.2019
13 Skeem LP3 ROMY K (2010, SP) 4
135.0
810.0
Punktid:  
135.0
Klubile: 810.0
Kuupäev:
10.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
13
Raskusastme:
Skeem LP3
Koht:
4
Kregory Kikkas (2007)
Talverõõmud Koolisõidus 2019
09.02.2019
2 Skeem LK4 ODRINO 'B' VAN HET JUXSCHOT (2010, SP) 3
135.0
810.0
Punktid:  
135.0
Klubile: 810.0
Kuupäev:
09.02.2019
Võisltus nimi:
Klass:
2
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
3
Kenry Kikkas (2005)
Sisemeistrivõistlused 2019
10.03.2019
12 Skeem LP2 COAD HILL HAPPY (2011, SP) 2
133.0
798.0
Punktid:  
133.0
Klubile: 798.0
Kuupäev:
10.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
12
Raskusastme:
Skeem LP2
Koht:
2
Berit Pihlak (2006)
Sisemeistrivõistlused 2019
10.03.2019
12 Skeem LP2 ROMY K (2010, SP) 3
130.0
780.0
Punktid:  
130.0
Klubile: 780.0
Kuupäev:
10.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
12
Raskusastme:
Skeem LP2
Koht:
3
Kenry Kikkas (2005)
Sisemeistrivõistlused 2019
09.03.2019
2 Skeem LK1 ODRINO 'B' VAN HET JUXSCHOT (2010, SP) 9
129.0
774.0
Punktid:  
129.0
Klubile: 774.0
Kuupäev:
09.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
2
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
9
Dina Ellermann
CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
23.03.2019
9 Skeem RR5 (GP) DONNA ANNA (2008) 9
129.0
129.0
Punktid:  
129.0
Klubile: 129.0
Kuupäev:
23.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
9
Raskusastme:
Skeem RR5
Koht:
9
Sonja Roberta Sedin (2001)
Sisemeistrivõistlused 2019
09.03.2019
5 Skeem M4 SAHIB (2009) 5
129.0
774.0
Punktid:  
129.0
Klubile: 774.0
Kuupäev:
09.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
5
Raskusastme:
Skeem M4
Koht:
5
Reili Aru (2003)
Sisemeistrivõistlused 2019
10.03.2019
12 Skeem LP2 MY (2013, <130) 6
127.0
762.0
Punktid:  
127.0
Klubile: 762.0
Kuupäev:
10.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
12
Raskusastme:
Skeem LP2
Koht:
6
Miia Tooming (2004)
Talverõõmud Koolisõidus 2019
09.02.2019
3 Skeem LP2 VEENUS (2011, SP) 4
122.0
732.0
Punktid:  
122.0
Klubile: 732.0
Kuupäev:
09.02.2019
Võisltus nimi:
Klass:
3
Raskusastme:
Skeem LP2
Koht:
4
Janetta Lahe
Sisemeistrivõistlused 2019
10.03.2019
14 Skeem LK1 BRASIDAS (2009) 11
120.0
60.0
Punktid:  
120.0
Klubile: 60.0
Kuupäev:
10.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
14
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
11
Kenry Kikkas (2005)
Sisemeistrivõistlused 2019
09.03.2019
3 Skeem LK4 MC MORGAN J (2013, SP) 8
118.0
708.0
Punktid:  
118.0
Klubile: 708.0
Kuupäev:
09.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
3
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
8
Emma Tuvi (2006)
Sisemeistrivõistlused 2019
09.03.2019
2 Skeem LK1 COINTREAU (2003, SP) 10
115.0
690.0
Punktid:  
115.0
Klubile: 690.0
Kuupäev:
09.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
2
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
10
Sonja Roberta Sedin (2001)
Sisemeistrivõistlused 2019
09.03.2019
4 Skeem M3 SAHIB (2009) 6
115.0
690.0
Punktid:  
115.0
Klubile: 690.0
Kuupäev:
09.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
4
Raskusastme:
Skeem M3
Koht:
6
Kätlin Kivirand
Talverõõmud Koolisõidus 2019
09.02.2019
1 Skeem LK4 HAILEY VITA (2012) 9
112.0
56.0
Punktid:  
112.0
Klubile: 56.0
Kuupäev:
09.02.2019
Võisltus nimi:
Klass:
1
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
9
Reili Aru (2003)
Sisemeistrivõistlused 2019
10.03.2019
13 Skeem LP3 MY (2013, <130) 6
109.0
654.0
Punktid:  
109.0
Klubile: 654.0
Kuupäev:
10.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
13
Raskusastme:
Skeem LP3
Koht:
6
Miia Tooming (2004)
Sisemeistrivõistlused 2019
10.03.2019
12 Skeem LP2 VEENUS (2011, SP) 8
109.0
654.0
Punktid:  
109.0
Klubile: 654.0
Kuupäev:
10.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
12
Raskusastme:
Skeem LP2
Koht:
8
Miia Tooming (2004)
Sisemeistrivõistlused 2019
10.03.2019
13 Skeem LP3 VEENUS (2011, SP) 7
100.0
600.0
Punktid:  
100.0
Klubile: 600.0
Kuupäev:
10.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
13
Raskusastme:
Skeem LP3
Koht:
7
Berit Pihlak (2006)
CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
22.03.2019
1 Skeem LK4 ROMY K (2010, SP) 7
100.0
600.0
Punktid:  
100.0
Klubile: 600.0
Kuupäev:
22.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
1
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
7
Janetta Lahe
Sisemeistrivõistlused 2019
10.03.2019
15 Skeem LK4 BRASIDAS (2009) 11
90.0
45.0
Punktid:  
90.0
Klubile: 45.0
Kuupäev:
10.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
15
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
11
Kenry Kikkas (2005)
Talverõõmud Koolisõidus 2019
09.02.2019
2 Skeem LK4 MC MORGAN J (2013, SP) 6
82.0
492.0
Punktid:  
82.0
Klubile: 492.0
Kuupäev:
09.02.2019
Võisltus nimi:
Klass:
2
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
6
Emma Tuvi (2006)
Sisemeistrivõistlused 2019
10.03.2019
13 Skeem LP3 COINTREAU (2003, SP) 10
76.0
456.0
Punktid:  
76.0
Klubile: 456.0
Kuupäev:
10.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
13
Raskusastme:
Skeem LP3
Koht:
10
Berit Pihlak (2006)
CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
23.03.2019
6 Skeem LR2 ROMY K (2010, SP) 7
72.0
432.0
Punktid:  
72.0
Klubile: 432.0
Kuupäev:
23.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
6
Raskusastme:
Skeem LR2
Koht:
7
Janetta Lahe
Talverõõmud Koolisõidus 2019
09.02.2019
1 Skeem LK4 BRASIDAS (2009) 11
69.0
34.5
Punktid:  
69.0
Klubile: 34.5
Kuupäev:
09.02.2019
Võisltus nimi:
Klass:
1
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
11
Emma Tuvi (2006)
Sisemeistrivõistlused 2019
10.03.2019
12 Skeem LP2 COINTREAU (2003, SP) 10
56.0
336.0
Punktid:  
56.0
Klubile: 336.0
Kuupäev:
10.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
12
Raskusastme:
Skeem LP2
Koht:
10
Kokku: 1032.0 2998.5
Laste paarid: 2484.0
Harrastajad: 103.5
R raskem klass / seeniorite paarid: 411.0
Kokku:
1032.0
Klubile kokku:
2998.5
Laste paarid:
2484.0
Harrastajad:
103.5
R raskem klass / seeniorite paarid:
411.0