2019: Punktid

Kuu: November

Klubi: Tondi RSK

Võistleja Võistlus (asukoht) Klass Raskusaste Hobune Koht Punkte Punkte klubile
Dina Ellermann
CSI2*-W/CSIU25-A/CSIYH1* / CDI-W
05.10.2019
D02 Skeem RR10 kür (GP) DONNA ANNA (2008) 2
254.0
254.0
Punktid:  
254.0
Klubile: 254.0
Kuupäev:
05.10.2019
Võisltus nimi:
Klass:
D02
Raskusastme:
Skeem RR10 kür
Koht:
2
Rose Marie Skjoldby (2002)
CDI3*/CDI1*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
19.05.2019
15 Skeem M10 kür ROSINANTE (2009) 1
250.0
1500.0
Punktid:  
250.0
Klubile: 1500.0
Kuupäev:
19.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
15
Raskusastme:
Skeem M10 kür
Koht:
1
Dina Ellermann
PERILA SUMMER DRESSAGE - EMV/Harrastajate MV/Baltic Dressage League Estonia/FEI World Dressage Challenge/Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat koolisõidus/Talendijaht VIII etapp/ EHS Karikas 2019 II etapp
28.07.2019
36 Skeem RR10 kür (GP) DONNA ANNA (2008) 1
245.0
245.0
Punktid:  
245.0
Klubile: 245.0
Dina Ellermann
CSI2*-W/CSIU25-A/CSIYH1* / CDI-W
05.10.2019
D02 Skeem RR10 kür (GP) LANDY'S AKVARELL (2003) 3
244.0
244.0
Punktid:  
244.0
Klubile: 244.0
Kuupäev:
05.10.2019
Võisltus nimi:
Klass:
D02
Raskusastme:
Skeem RR10 kür
Koht:
3
Rose Marie Skjoldby (2002)
PERILA SUMMER DRESSAGE - EMV/Harrastajate MV/Baltic Dressage League Estonia/FEI World Dressage Challenge/Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat koolisõidus/Talendijaht VIII etapp/ EHS Karikas 2019 II etapp
28.07.2019
38 Skeem M10 kür ROSINANTE (2009) 1
243.0
1458.0
Punktid:  
243.0
Klubile: 1458.0
Dina Ellermann
CSI5*-W / CDI3*
26.10.2019
D2 Skeem RR10 kür (GP) DONNA ANNA (2008) 2
242.0
242.0
Punktid:  
242.0
Klubile: 242.0
Kuupäev:
26.10.2019
Võisltus nimi:
Klass:
D2
Raskusastme:
Skeem RR10 kür
Koht:
2
Rose Marie Skjoldby (2002)
PERILA SUMMER DRESSAGE - EMV/Harrastajate MV/Baltic Dressage League Estonia/FEI World Dressage Challenge/Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat koolisõidus/Talendijaht VIII etapp/ EHS Karikas 2019 II etapp
27.07.2019
22 Skeem M3 ROSINANTE (2009) 1
241.0
1446.0
Punktid:  
241.0
Klubile: 1446.0
Emma Tuvi (2006)
PERILA SUMMER DRESSAGE - EMV/Harrastajate MV/Baltic Dressage League Estonia/FEI World Dressage Challenge/Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat koolisõidus/Talendijaht VIII etapp/ EHS Karikas 2019 II etapp
28.07.2019
39 Skeem LP10 kür ROKIT (2003, SP) 1
237.0
1422.0
Punktid:  
237.0
Klubile: 1422.0
Dina Ellermann
CDI-W/CDI3*/CDIY/CDIJ/CDIP/CDICh-A
23.06.2019
19 Skeem RR10 kür (GP) DONNA ANNA (2008) 3
227.0
227.0
Punktid:  
227.0
Klubile: 227.0
Kuupäev:
23.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
19
Raskusastme:
Skeem RR10 kür
Koht:
3
Dina Ellermann
PERILA SUMMER DRESSAGE - EMV/Harrastajate MV/Baltic Dressage League Estonia/FEI World Dressage Challenge/Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat koolisõidus/Talendijaht VIII etapp/ EHS Karikas 2019 II etapp
27.07.2019
20 Skeem RR5 (GP) DONNA ANNA (2008) 1
226.0
226.0
Punktid:  
226.0
Klubile: 226.0
Dina Ellermann
PERILA SUMMER DRESSAGE - EMV/Harrastajate MV/Baltic Dressage League Estonia/FEI World Dressage Challenge/Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat koolisõidus/Talendijaht VIII etapp/ EHS Karikas 2019 II etapp
28.07.2019
36 Skeem RR10 kür (GP) LANDY'S AKVARELL (2003) 2
220.0
220.0
Punktid:  
220.0
Klubile: 220.0
Maria Mägi (2007)
PERILA SUMMER DRESSAGE - EMV/Harrastajate MV/Baltic Dressage League Estonia/FEI World Dressage Challenge/Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat koolisõidus/Talendijaht VIII etapp/ EHS Karikas 2019 II etapp
27.07.2019
24 Skeem LK4 SHAMPAGNA (2010) 1
219.0
1314.0
Punktid:  
219.0
Klubile: 1314.0
Dina Ellermann
CSI2*-W/CSIU25-A/CSIYH1* / CDI-W
04.10.2019
D01 Skeem RR5 (GP) DONNA ANNA (2008) 2
218.0
218.0
Punktid:  
218.0
Klubile: 218.0
Kuupäev:
04.10.2019
Võisltus nimi:
Klass:
D01
Raskusastme:
Skeem RR5
Koht:
2
Emma Tuvi (2006)
Piira talli koolisõit / Talendijaht XI etapp / Harrastajate Karikas Finaal/ EHS Karikas 2019 Finaal
08.09.2019
12a Skeem LK4 ROKIT (2003, SP) 1
218.0
1308.0
Punktid:  
218.0
Klubile: 1308.0
Kuupäev:
08.09.2019
Võisltus nimi:
Klass:
12a
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
1
Dina Ellermann
CSI5*-W / CDI3*
25.10.2019
D1 Skeem RR5 (GP) DONNA ANNA (2008) 2
215.0
215.0
Punktid:  
215.0
Klubile: 215.0
Kuupäev:
25.10.2019
Võisltus nimi:
Klass:
D1
Raskusastme:
Skeem RR5
Koht:
2
Maria Mägi (2007)
Maria Kevad 2019/Talendijaht V etapp/EHS Karikas 2019 I etapp/ESHKS sarja IV etapp
15.06.2019
7 Skeem LK1 JERRY RED VON SEEDER (2013) 1
214.0
1284.0
Punktid:  
214.0
Klubile: 1284.0
Kuupäev:
15.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
7
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
1
Maria Mägi (2007)
Pallase Koolisõit / Talendijaht IV etapp / ESHKS sarja II etapp / Harrastajate Karikas II etapp
26.05.2019
8 Skeem LP10 kür RAIGO (2008, SP) 1
212.0
1272.0
Punktid:  
212.0
Klubile: 1272.0
Kuupäev:
26.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
8
Raskusastme:
Skeem LP10 kür
Koht:
1
Rose Marie Skjoldby (2002)
CDI3*/CDI1*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
18.05.2019
9 Skeem M4 ROSINANTE (2009) 1
212.0
1272.0
Punktid:  
212.0
Klubile: 1272.0
Kuupäev:
18.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
9
Raskusastme:
Skeem M4
Koht:
1
Dina Ellermann
CDI2*/CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
07.04.2019
18 Skeem RR10 kür (GP) DONNA ANNA (2008) 5
211.0
211.0
Punktid:  
211.0
Klubile: 211.0
Kuupäev:
07.04.2019
Võisltus nimi:
Klass:
18
Raskusastme:
Skeem RR10 kür
Koht:
5
Dina Ellermann
CDIO4*-NC
05.07.2019
1 Skeem RR5 (GP) DONNA ANNA (2008) 3
211.0
211.0
Punktid:  
211.0
Klubile: 211.0
Kuupäev:
05.07.2019
Võisltus nimi:
Klass:
1
Raskusastme:
Skeem RR5
Koht:
3
Dina Ellermann
CDI3*/CDI1*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
19.05.2019
18 Skeem RR10 kür (GP) DONNA ANNA (2008) 2
209.0
209.0
Punktid:  
209.0
Klubile: 209.0
Kuupäev:
19.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
18
Raskusastme:
Skeem RR10 kür
Koht:
2
Maria Mägi (2007)
Sisemeistrivõistlused 2019
09.03.2019
2 Skeem LK1 SHAMPAGNA (2010) 1
208.0
1248.0
Punktid:  
208.0
Klubile: 1248.0
Kuupäev:
09.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
2
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
1
Kristina Lätti
Sisemeistrivõistlused 2019
10.03.2019
14 Skeem LK1 FULINDE D.V. (2010) 2
207.0
103.5
Punktid:  
207.0
Klubile: 103.5
Kuupäev:
10.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
14
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
2
Rose Marie Skjoldby (2002)
CDI3*/CDI1*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
17.05.2019
3 Skeem M3 ROSINANTE (2009) 1
207.0
1242.0
Punktid:  
207.0
Klubile: 1242.0
Kuupäev:
17.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
3
Raskusastme:
Skeem M3
Koht:
1
Kenry Kikkas (2005)
CDI3*/CDI1*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
18.05.2019
7 Skeem LK4 COAD HILL HAPPY (2011, SP) 3
207.0
1242.0
Punktid:  
207.0
Klubile: 1242.0
Kuupäev:
18.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
7
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
3
Dina Ellermann
CH-EU-D
19.08.2019
1 Skeem RR5 (GP) DONNA ANNA (2008) 54
206.0
206.0
Punktid:  
206.0
Klubile: 206.0
Kuupäev:
19.08.2019
Võisltus nimi:
Klass:
1
Raskusastme:
Skeem RR5
Koht:
54
Dina Ellermann
CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
24.03.2019
13 Skeem RR10 kür (GP) DONNA ANNA (2008) 5
206.0
206.0
Punktid:  
206.0
Klubile: 206.0
Kuupäev:
24.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
13
Raskusastme:
Skeem RR10 kür
Koht:
5
Maria Mägi (2007)
CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
22.03.2019
1 Skeem LK4 SHAMPAGNA (2010) 1
206.0
1236.0
Punktid:  
206.0
Klubile: 1236.0
Kuupäev:
22.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
1
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
1
Dina Ellermann
CDI3*/CDI1*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
17.05.2019
6 Skeem RR5 (GP) DONNA ANNA (2008) 2
206.0
206.0
Punktid:  
206.0
Klubile: 206.0
Kuupäev:
17.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
6
Raskusastme:
Skeem RR5
Koht:
2
Maria Mägi (2007)
Vääna koolisõit/Talendijaht II etapp/EHKAS
19.04.2019
7 Skeem LK1 JERRY RED VON SEEDER (2013) 2
205.0
1230.0
Punktid:  
205.0
Klubile: 1230.0
Kuupäev:
19.04.2019
Võisltus nimi:
Klass:
7
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
2
Dina Ellermann
Sisemeistrivõistlused 2019
09.03.2019
1 Skeem RR3 (I-2) DONNA ANNA (2008) 1
205.0
205.0
Punktid:  
205.0
Klubile: 205.0
Kuupäev:
09.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
1
Raskusastme:
Skeem RR3
Koht:
1
Emma Tuvi (2006)
PERILA SUMMER DRESSAGE - EMV/Harrastajate MV/Baltic Dressage League Estonia/FEI World Dressage Challenge/Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat koolisõidus/Talendijaht VIII etapp/ EHS Karikas 2019 II etapp
27.07.2019
23 Skeem LP3 ROKIT (2003, SP) 1
203.0
1218.0
Punktid:  
203.0
Klubile: 1218.0
Emma Tuvi (2006)
PERILA SUMMER DRESSAGE - EMV/Harrastajate MV/Baltic Dressage League Estonia/FEI World Dressage Challenge/Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat koolisõidus/Talendijaht VIII etapp/ EHS Karikas 2019 II etapp
27.07.2019
24 Skeem LK4 ROKIT (2003, SP) 2
203.0
1218.0
Punktid:  
203.0
Klubile: 1218.0
Kristina Lätti
PERILA SUMMER DRESSAGE - EMV/Harrastajate MV/Baltic Dressage League Estonia/FEI World Dressage Challenge/Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat koolisõidus/Talendijaht VIII etapp/ EHS Karikas 2019 II etapp
27.07.2019
25 Skeem LK1 FULINDE D.V. (2010) 1
203.0
101.5
Punktid:  
203.0
Klubile: 101.5
Maria Mägi (2007)
CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
23.03.2019
6 Skeem LR2 SHAMPAGNA (2010) 1
201.0
1206.0
Punktid:  
201.0
Klubile: 1206.0
Kuupäev:
23.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
6
Raskusastme:
Skeem LR2
Koht:
1
Maria Mägi (2007)
Talverõõmud Koolisõidus 2019
09.02.2019
2 Skeem LK4 SHAMPAGNA (2010) 1
201.0
1206.0
Punktid:  
201.0
Klubile: 1206.0
Kuupäev:
09.02.2019
Võisltus nimi:
Klass:
2
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
1
Helena Kaal (2001)
CDI3*/CDI1*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
19.05.2019
15 Skeem M10 kür CASSANDER (2010) 5
200.0
1200.0
Punktid:  
200.0
Klubile: 1200.0
Kuupäev:
19.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
15
Raskusastme:
Skeem M10 kür
Koht:
5
Maria Mägi (2007)
PERILA SUMMER DRESSAGE - EMV/Harrastajate MV/Baltic Dressage League Estonia/FEI World Dressage Challenge/Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat koolisõidus/Talendijaht VIII etapp/ EHS Karikas 2019 II etapp
27.07.2019
24 Skeem LK4 JERRY RED VON SEEDER (2013) 3
199.0
1194.0
Punktid:  
199.0
Klubile: 1194.0
Helena Kaal (2001)
CDI3*/CDI1*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
17.05.2019
3 Skeem M3 CASSANDER (2010) 3
199.0
1194.0
Punktid:  
199.0
Klubile: 1194.0
Kuupäev:
17.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
3
Raskusastme:
Skeem M3
Koht:
3
Dina Ellermann
CDI-W/CDI3*/CDIY/CDIJ/CDIP/CDICh-A
22.06.2019
7 Skeem RR5 (GP) DONNA ANNA (2008) 3
198.0
198.0
Punktid:  
198.0
Klubile: 198.0
Kuupäev:
22.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
7
Raskusastme:
Skeem RR5
Koht:
3
Helena Kaal (2001)
PERILA SUMMER DRESSAGE - EMV/Harrastajate MV/Baltic Dressage League Estonia/FEI World Dressage Challenge/Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat koolisõidus/Talendijaht VIII etapp/ EHS Karikas 2019 II etapp
28.07.2019
38 Skeem M10 kür CASSANDER (2010) 3
198.0
1188.0
Punktid:  
198.0
Klubile: 1188.0
Maria Mägi (2007)
CDI3*/CDI1*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
18.05.2019
7 Skeem LK4 SHAMPAGNA (2010) 4
197.0
1182.0
Punktid:  
197.0
Klubile: 1182.0
Kuupäev:
18.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
7
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
4
Dina Ellermann
CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
02.06.2019
11 Skeem RR10 kür (GP) DONNA ANNA (2008) 5
197.0
197.0
Punktid:  
197.0
Klubile: 197.0
Kuupäev:
02.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
11
Raskusastme:
Skeem RR10 kür
Koht:
5
Dina Ellermann
CDI2*/CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
05.04.2019
6 Skeem RR5 (GP) DONNA ANNA (2008) 3
195.0
195.0
Punktid:  
195.0
Klubile: 195.0
Kuupäev:
05.04.2019
Võisltus nimi:
Klass:
6
Raskusastme:
Skeem RR5
Koht:
3
Dina Ellermann
CSI2*-W/CSIU25-A/CSIYH1* / CDI-W
04.10.2019
D01 Skeem RR5 (GP) LANDY'S AKVARELL (2003) 5
194.0
194.0
Punktid:  
194.0
Klubile: 194.0
Kuupäev:
04.10.2019
Võisltus nimi:
Klass:
D01
Raskusastme:
Skeem RR5
Koht:
5
Emma Tuvi (2006)
PERILA SUMMER DRESSAGE - EMV/Harrastajate MV/Baltic Dressage League Estonia/FEI World Dressage Challenge/Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat koolisõidus/Talendijaht VIII etapp/ EHS Karikas 2019 II etapp
28.07.2019
40 Skeem LR2 ROKIT (2003, SP) 1
193.0
1158.0
Punktid:  
193.0
Klubile: 1158.0
Emma Tuvi (2006)
Pallase Koolisõit / Talendijaht IV etapp / ESHKS sarja II etapp / Harrastajate Karikas II etapp
26.05.2019
11 Skeem LK1 COINTREAU (2003, SP) 1
193.0
1158.0
Punktid:  
193.0
Klubile: 1158.0
Kuupäev:
26.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
11
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
1
Maria Mägi (2007)
CDI-W/CDI3*/CDIY/CDIJ/CDIP/CDICh-A
21.06.2019
4 Skeem LK1 SHAMPAGNA (2010) 1
193.0
1158.0
Punktid:  
193.0
Klubile: 1158.0
Kuupäev:
21.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
4
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
1
Dina Ellermann
Sisemeistrivõistlused 2019
10.03.2019
11 Skeem RR5 (GP) DONNA ANNA (2008) 1
193.0
193.0
Punktid:  
193.0
Klubile: 193.0
Kuupäev:
10.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
11
Raskusastme:
Skeem RR5
Koht:
1
Helena Kaal (2001)
CDI3*/CDI1*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
18.05.2019
9 Skeem M4 CASSANDER (2010) 4
190.0
1140.0
Punktid:  
190.0
Klubile: 1140.0
Kuupäev:
18.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
9
Raskusastme:
Skeem M4
Koht:
4
Helena Kaal (2001)
Talverõõmud Koolisõidus 2019
09.02.2019
4 Skeem M3 CASSANDER (2010) 1
190.0
1140.0
Punktid:  
190.0
Klubile: 1140.0
Kuupäev:
09.02.2019
Võisltus nimi:
Klass:
4
Raskusastme:
Skeem M3
Koht:
1
Maria Mägi (2007)
CDI2*/CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
06.04.2019
7 Skeem LK4 SHAMPAGNA (2010) 2
189.0
1134.0
Punktid:  
189.0
Klubile: 1134.0
Kuupäev:
06.04.2019
Võisltus nimi:
Klass:
7
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
2
Dina Ellermann
CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
24.03.2019
13 Skeem RR10 kür (GP) LANDY'S AKVARELL (2003) 6
189.0
189.0
Punktid:  
189.0
Klubile: 189.0
Kuupäev:
24.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
13
Raskusastme:
Skeem RR10 kür
Koht:
6
Maria Mägi (2007)
Baltic Dressage League Latvia
29.06.2019
4 Skeem LK4 JERRY RED VON SEEDER (2013) 1
188.0
1128.0
Punktid:  
188.0
Klubile: 1128.0
Kuupäev:
29.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
4
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
1
Maria Mägi (2007)
PERILA SUMMER DRESSAGE - EMV/Harrastajate MV/Baltic Dressage League Estonia/FEI World Dressage Challenge/Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat koolisõidus/Talendijaht VIII etapp/ EHS Karikas 2019 II etapp
28.07.2019
39 Skeem LP10 kür RAIGO (2008, SP) 4
188.0
1128.0
Punktid:  
188.0
Klubile: 1128.0
Dina Ellermann
PERILA SUMMER DRESSAGE - EMV/Harrastajate MV/Baltic Dressage League Estonia/FEI World Dressage Challenge/Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat koolisõidus/Talendijaht VIII etapp/ EHS Karikas 2019 II etapp
27.07.2019
20 Skeem RR5 (GP) LANDY'S AKVARELL (2003) 2
188.0
188.0
Punktid:  
188.0
Klubile: 188.0
Kenry Kikkas (2005)
Sisemeistrivõistlused 2019
09.03.2019
2 Skeem LK1 COAD HILL HAPPY (2011, SP) 3
188.0
1128.0
Punktid:  
188.0
Klubile: 1128.0
Kuupäev:
09.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
2
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
3
Rose Marie Skjoldby (2002)
CDI3*/CDIJ/CDIP/CDIU25/CDIY & Põhjamaade MV
30.06.2019
45 Skeem M10 kür ROSINANTE (2009) 16
188.0
1128.0
Punktid:  
188.0
Klubile: 1128.0
Kuupäev:
30.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
45
Raskusastme:
Skeem M10 kür
Koht:
16
Helena Kaal (2001)
Sisemeistrivõistlused 2019
09.03.2019
5 Skeem M4 CASSANDER (2010) 1
188.0
1128.0
Punktid:  
188.0
Klubile: 1128.0
Kuupäev:
09.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
5
Raskusastme:
Skeem M4
Koht:
1
Kenry Kikkas (2005)
CDI3*/CDI1*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
17.05.2019
1 Skeem LK1 COAD HILL HAPPY (2011, SP) 4
188.0
1128.0
Punktid:  
188.0
Klubile: 1128.0
Kuupäev:
17.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
1
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
4
Rose Marie Skjoldby (2002)
CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
23.03.2019
8 Skeem M4 ROSINANTE (2009) 3
188.0
1128.0
Punktid:  
188.0
Klubile: 1128.0
Kuupäev:
23.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
8
Raskusastme:
Skeem M4
Koht:
3
Helena Kaal (2001)
PERILA SUMMER DRESSAGE - EMV/Harrastajate MV/Baltic Dressage League Estonia/FEI World Dressage Challenge/Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat koolisõidus/Talendijaht VIII etapp/ EHS Karikas 2019 II etapp
28.07.2019
37 Skeem RK10 kür (R kergem) CASSANDER (2010) 1
188.0
658.0
Punktid:  
188.0
Klubile: 658.0
Sonja Roberta Sedin (2001)
PERILA SUMMER DRESSAGE - EMV/Harrastajate MV/Baltic Dressage League Estonia/FEI World Dressage Challenge/Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat koolisõidus/Talendijaht VIII etapp/ EHS Karikas 2019 II etapp
28.07.2019
38 Skeem M10 kür SAHIB (2009) 5
188.0
1128.0
Punktid:  
188.0
Klubile: 1128.0
Dina Ellermann
Sisemeistrivõistlused 2019
09.03.2019
1 Skeem RR3 (I-2) LANDY'S AKVARELL (2003) 2
186.0
186.0
Punktid:  
186.0
Klubile: 186.0
Kuupäev:
09.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
1
Raskusastme:
Skeem RR3
Koht:
2
Dina Ellermann
CDI3*/CDI1*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
17.05.2019
6 Skeem RR5 (GP) LANDY'S AKVARELL (2003) 5
186.0
186.0
Punktid:  
186.0
Klubile: 186.0
Kuupäev:
17.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
6
Raskusastme:
Skeem RR5
Koht:
5
Getter Kangur
PERILA SUMMER DRESSAGE - EMV/Harrastajate MV/Baltic Dressage League Estonia/FEI World Dressage Challenge/Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat koolisõidus/Talendijaht VIII etapp/ EHS Karikas 2019 II etapp
28.07.2019
36 Skeem RR10 kür (GP) ASHWAN (2005) 3
186.0
186.0
Punktid:  
186.0
Klubile: 186.0
Berit Pihlak (2006)
Sisemeistrivõistlused 2019
09.03.2019
2 Skeem LK1 ROMY K (2010, SP) 4
185.0
1110.0
Punktid:  
185.0
Klubile: 1110.0
Kuupäev:
09.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
2
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
4
Kätlin Kivirand
PERILA SUMMER DRESSAGE - EMV/Harrastajate MV/Baltic Dressage League Estonia/FEI World Dressage Challenge/Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat koolisõidus/Talendijaht VIII etapp/ EHS Karikas 2019 II etapp
27.07.2019
25 Skeem LK1 HAILEY VITA (2012) 3
185.0
92.5
Punktid:  
185.0
Klubile: 92.5
Maria Mägi (2007)
CDI3*/CDI1*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
17.05.2019
1 Skeem LK1 SHAMPAGNA (2010) 5
185.0
1110.0
Punktid:  
185.0
Klubile: 1110.0
Kuupäev:
17.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
1
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
5
Getter Kangur
CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
02.06.2019
11 Skeem RR10 kür (GP) ASHWAN (2005) 7
185.0
185.0
Punktid:  
185.0
Klubile: 185.0
Kuupäev:
02.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
11
Raskusastme:
Skeem RR10 kür
Koht:
7
Maria Mägi (2007)
CDI2*/CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
05.04.2019
1 Skeem LK1 SHAMPAGNA (2010) 2
183.0
1098.0
Punktid:  
183.0
Klubile: 1098.0
Kuupäev:
05.04.2019
Võisltus nimi:
Klass:
1
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
2
Getter Kangur
CSI2*-W/CSIU25-A/CSIYH1* / CDI-W
05.10.2019
D02 Skeem RR10 kür (GP) ASHWAN (2005) 10
183.0
183.0
Punktid:  
183.0
Klubile: 183.0
Kuupäev:
05.10.2019
Võisltus nimi:
Klass:
D02
Raskusastme:
Skeem RR10 kür
Koht:
10
Emma Tuvi (2006)
Sisemeistrivõistlused 2019
09.03.2019
3 Skeem LK4 COINTREAU (2003, SP) 1
183.0
1098.0
Punktid:  
183.0
Klubile: 1098.0
Kuupäev:
09.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
3
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
1
Rose Marie Skjoldby (2002)
CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
22.03.2019
3 Skeem M3 ROSINANTE (2009) 3
183.0
1098.0
Punktid:  
183.0
Klubile: 1098.0
Kuupäev:
22.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
3
Raskusastme:
Skeem M3
Koht:
3
Kristina Lätti
Piira talli koolisõit / Talendijaht XI etapp / Harrastajate Karikas Finaal/ EHS Karikas 2019 Finaal
08.09.2019
13 Skeem LK4 FULINDE D.V. (2010) 4
182.0
91.0
Punktid:  
182.0
Klubile: 91.0
Kuupäev:
08.09.2019
Võisltus nimi:
Klass:
13
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
4
Dina Ellermann
CDI3*/CDI1*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
18.05.2019
12 Skeem RR6 (GP) LANDY'S AKVARELL (2003) 2
182.0
182.0
Punktid:  
182.0
Klubile: 182.0
Kuupäev:
18.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
12
Raskusastme:
Skeem RR6
Koht:
2
Kätlin Kivirand
Vääna koolisõit/Talendijaht II etapp/EHKAS
19.04.2019
7 Skeem LK1 HAILEY VITA (2012) 5
181.0
90.5
Punktid:  
181.0
Klubile: 90.5
Kuupäev:
19.04.2019
Võisltus nimi:
Klass:
7
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
5
Kenry Kikkas (2005)
PERILA SUMMER DRESSAGE - EMV/Harrastajate MV/Baltic Dressage League Estonia/FEI World Dressage Challenge/Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat koolisõidus/Talendijaht VIII etapp/ EHS Karikas 2019 II etapp
28.07.2019
39 Skeem LP10 kür COAD HILL HAPPY (2011, SP) 5
181.0
1086.0
Punktid:  
181.0
Klubile: 1086.0
Maria Mägi (2007)
PERILA SUMMER DRESSAGE - EMV/Harrastajate MV/Baltic Dressage League Estonia/FEI World Dressage Challenge/Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat koolisõidus/Talendijaht VIII etapp/ EHS Karikas 2019 II etapp
26.07.2019
1 Skeem LK4 JERRY RED VON SEEDER (2013) 2
181.0
1086.0
Punktid:  
181.0
Klubile: 1086.0
Marit Poltimäe
Sisemeistrivõistlused 2019
10.03.2019
14 Skeem LK1 PARSIFAL (2008) 5
180.0
90.0
Punktid:  
180.0
Klubile: 90.0
Kuupäev:
10.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
14
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
5
Kristina Lätti
Pallase Koolisõit / Talendijaht IV etapp / ESHKS sarja II etapp / Harrastajate Karikas II etapp
26.05.2019
13 Skeem LK1 FULINDE D.V. (2010) 1
180.0
90.0
Punktid:  
180.0
Klubile: 90.0
Kuupäev:
26.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
13
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
1
Dina Ellermann
CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
01.06.2019
9 Skeem RR5 (GP) DONNA ANNA (2008) 3
180.0
180.0
Punktid:  
180.0
Klubile: 180.0
Kuupäev:
01.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
9
Raskusastme:
Skeem RR5
Koht:
3
Helena Kaal (2001)
CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
23.03.2019
8 Skeem M4 CASSANDER (2010) 5
179.0
1074.0
Punktid:  
179.0
Klubile: 1074.0
Kuupäev:
23.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
8
Raskusastme:
Skeem M4
Koht:
5
Kristina Lätti
Sisemeistrivõistlused 2019
10.03.2019
15 Skeem LK4 FULINDE D.V. (2010) 3
178.0
89.0
Punktid:  
178.0
Klubile: 89.0
Kuupäev:
10.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
15
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
3
Maria Mägi (2007)
Sisemeistrivõistlused 2019
09.03.2019
3 Skeem LK4 JERRY RED VON SEEDER (2013) 2
178.0
1068.0
Punktid:  
178.0
Klubile: 1068.0
Kuupäev:
09.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
3
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
2
Getter Kangur
CDI-W/CDI3*/CDIY/CDIJ/CDIP/CDICh-A
23.06.2019
19 Skeem RR10 kür (GP) ASHWAN (2005) 5
178.0
178.0
Punktid:  
178.0
Klubile: 178.0
Kuupäev:
23.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
19
Raskusastme:
Skeem RR10 kür
Koht:
5
Kregory Kikkas (2007)
Piira talli koolisõit / Talendijaht XI etapp / Harrastajate Karikas Finaal/ EHS Karikas 2019 Finaal
07.09.2019
7 Skeem LK1 ODRINO 'B' VAN HET JUXSCHOT (2010, SP) 1
177.0
1062.0
Punktid:  
177.0
Klubile: 1062.0
Kuupäev:
07.09.2019
Võisltus nimi:
Klass:
7
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
1
Helena Kaal (2001)
Sisemeistrivõistlused 2019
09.03.2019
4 Skeem M3 CASSANDER (2010) 1
177.0
1062.0
Punktid:  
177.0
Klubile: 1062.0
Kuupäev:
09.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
4
Raskusastme:
Skeem M3
Koht:
1
Kenry Kikkas (2005)
CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
22.03.2019
1 Skeem LK4 COAD HILL HAPPY (2011, SP) 6
177.0
1062.0
Punktid:  
177.0
Klubile: 1062.0
Kuupäev:
22.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
1
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
6
Kätlin Kivirand
PERILA SUMMER DRESSAGE - EMV/Harrastajate MV/Baltic Dressage League Estonia/FEI World Dressage Challenge/Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat koolisõidus/Talendijaht VIII etapp/ EHS Karikas 2019 II etapp
28.07.2019
51 Skeem LK1 HAILEY VITA (2012) 2
176.0
88.0
Punktid:  
176.0
Klubile: 88.0
Maria Mägi (2007)
Sisemeistrivõistlused 2019
09.03.2019
3 Skeem LK4 SHAMPAGNA (2010) 3
176.0
1056.0
Punktid:  
176.0
Klubile: 1056.0
Kuupäev:
09.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
3
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
3
Dina Ellermann
CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
23.03.2019
9 Skeem RR5 (GP) LANDY'S AKVARELL (2003) 5
176.0
176.0
Punktid:  
176.0
Klubile: 176.0
Kuupäev:
23.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
9
Raskusastme:
Skeem RR5
Koht:
5
Dina Ellermann
CDI-W/CDI3*/CDIY/CDIJ/CDIP/CDICh-A
21.06.2019
6 Skeem RR5 (GP) LANDY'S AKVARELL (2003) 1
176.0
176.0
Punktid:  
176.0
Klubile: 176.0
Kuupäev:
21.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
6
Raskusastme:
Skeem RR5
Koht:
1
Helena Kaal (2001)
Sisemeistrivõistlused 2019
10.03.2019
9 Skeem RK2 (R kergem) CASSANDER (2010) 1
176.0
616.0
Punktid:  
176.0
Klubile: 616.0
Kuupäev:
10.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
9
Raskusastme:
Skeem RK2
Koht:
1
Berit Pihlak (2006)
Maria Kevad 2019/Talendijaht V etapp/EHS Karikas 2019 I etapp/ESHKS sarja IV etapp
15.06.2019
6 Skeem LK1 CHICOLO (2012, VP) 1
176.0
1056.0
Punktid:  
176.0
Klubile: 1056.0
Kuupäev:
15.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
6
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
1
Kristina Lätti
Pärnumaa RSK MV / Harrastajate Karikas I etapp / Talendijaht III etapp / ESHKS sarja I etapp
18.05.2019
10 Skeem LK1 FULINDE D.V. (2010) 1
175.0
87.5
Punktid:  
175.0
Klubile: 87.5
Kuupäev:
18.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
10
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
1
Kenry Kikkas (2005)
PERILA SUMMER DRESSAGE - EMV/Harrastajate MV/Baltic Dressage League Estonia/FEI World Dressage Challenge/Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat koolisõidus/Talendijaht VIII etapp/ EHS Karikas 2019 II etapp
28.07.2019
40 Skeem LR2 COAD HILL HAPPY (2011, SP) 4
175.0
1050.0
Punktid:  
175.0
Klubile: 1050.0
Marit Poltimäe
Sisemeistrivõistlused 2019
10.03.2019
15 Skeem LK4 PARSIFAL (2008) 4
175.0
87.5
Punktid:  
175.0
Klubile: 87.5
Kuupäev:
10.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
15
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
4
Maria Mägi (2007)
PERILA SUMMER DRESSAGE - EMV/Harrastajate MV/Baltic Dressage League Estonia/FEI World Dressage Challenge/Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat koolisõidus/Talendijaht VIII etapp/ EHS Karikas 2019 II etapp
28.07.2019
45 Skeem LP3 RAIGO (2008, SP) 1
175.0
1050.0
Punktid:  
175.0
Klubile: 1050.0
Maria Mägi (2007)
Baltic Dressage League Latvia
29.06.2019
4 Skeem LK4 SHAMPAGNA (2010) 2
175.0
1050.0
Punktid:  
175.0
Klubile: 1050.0
Kuupäev:
29.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
4
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
2
Helena Kaal (2001)
CDI-W/CDI3*/CDIY/CDIJ/CDIP/CDICh-A
23.06.2019
17 Skeem M10 kür CASSANDER (2010) 4
175.0
1050.0
Punktid:  
175.0
Klubile: 1050.0
Kuupäev:
23.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
17
Raskusastme:
Skeem M10 kür
Koht:
4
Kregory Kikkas (2007)
Maria Kevad 2019/Talendijaht V etapp/EHS Karikas 2019 I etapp/ESHKS sarja IV etapp
15.06.2019
6 Skeem LK1 ODRINO 'B' VAN HET JUXSCHOT (2010, SP) 2
175.0
1050.0
Punktid:  
175.0
Klubile: 1050.0
Kuupäev:
15.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
6
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
2
Marit Poltimäe
Talverõõmud Koolisõidus 2019
09.02.2019
1 Skeem LK4 PARSIFAL (2008) 1
174.0
87.0
Punktid:  
174.0
Klubile: 87.0
Kuupäev:
09.02.2019
Võisltus nimi:
Klass:
1
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
1
Maria Mägi (2007)
Piira talli koolisõit / Talendijaht XI etapp / Harrastajate Karikas Finaal/ EHS Karikas 2019 Finaal
08.09.2019
14 Skeem LP3 RAIGO (2008, SP) 1
174.0
1044.0
Punktid:  
174.0
Klubile: 1044.0
Kuupäev:
08.09.2019
Võisltus nimi:
Klass:
14
Raskusastme:
Skeem LP3
Koht:
1
Rose Marie Skjoldby (2002)
CDI3*/CDIJ/CDIP/CDIU25/CDIY & Põhjamaade MV
27.06.2019
32 Skeem M3 ROSINANTE (2009) 19
174.0
1044.0
Punktid:  
174.0
Klubile: 1044.0
Kuupäev:
27.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
32
Raskusastme:
Skeem M3
Koht:
19
Rose Marie Skjoldby (2002)
Sisemeistrivõistlused 2019
09.03.2019
5 Skeem M4 ROSINANTE (2009) 3
174.0
1044.0
Punktid:  
174.0
Klubile: 1044.0
Kuupäev:
09.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
5
Raskusastme:
Skeem M4
Koht:
3
Rose Marie Skjoldby (2002)
Sisemeistrivõistlused 2019
09.03.2019
4 Skeem M3 ROSINANTE (2009) 3
173.0
1038.0
Punktid:  
173.0
Klubile: 1038.0
Kuupäev:
09.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
4
Raskusastme:
Skeem M3
Koht:
3
Dina Ellermann
Sisemeistrivõistlused 2019
10.03.2019
11 Skeem RR5 (GP) LANDY'S AKVARELL (2003) 2
173.0
173.0
Punktid:  
173.0
Klubile: 173.0
Kuupäev:
10.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
11
Raskusastme:
Skeem RR5
Koht:
2
Dina Ellermann
CDIO4*-NC
06.07.2019
2 Skeem RR6 (GP) DONNA ANNA (2008) 6
172.0
172.0
Punktid:  
172.0
Klubile: 172.0
Kuupäev:
06.07.2019
Võisltus nimi:
Klass:
2
Raskusastme:
Skeem RR6
Koht:
6
Kenry Kikkas (2005)
CDI3*/CDI1*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
19.05.2019
13 Skeem LR2 COAD HILL HAPPY (2011, SP) 3
172.0
1032.0
Punktid:  
172.0
Klubile: 1032.0
Kuupäev:
19.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
13
Raskusastme:
Skeem LR2
Koht:
3
Sonja Roberta Sedin (2001)
CDI3*/CDI1*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
19.05.2019
15 Skeem M10 kür SAHIB (2009) 9
172.0
1032.0
Punktid:  
172.0
Klubile: 1032.0
Kuupäev:
19.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
15
Raskusastme:
Skeem M10 kür
Koht:
9
Helena Kaal (2001)
PERILA SUMMER DRESSAGE - EMV/Harrastajate MV/Baltic Dressage League Estonia/FEI World Dressage Challenge/Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat koolisõidus/Talendijaht VIII etapp/ EHS Karikas 2019 II etapp
27.07.2019
22 Skeem M3 CASSANDER (2010) 4
171.0
1026.0
Punktid:  
171.0
Klubile: 1026.0
Rose Marie Skjoldby (2002)
CDI3*/CDIJ/CDIP/CDIU25/CDIY & Põhjamaade MV
28.06.2019
38 Skeem M4 ROSINANTE (2009) 15
171.0
1026.0
Punktid:  
171.0
Klubile: 1026.0
Kuupäev:
28.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
38
Raskusastme:
Skeem M4
Koht:
15
Emma Tuvi (2006)
Vääna koolisõit/Talendijaht II etapp/EHKAS
19.04.2019
6 Skeem LK1 COINTREAU (2003, SP) 2
170.0
1020.0
Punktid:  
170.0
Klubile: 1020.0
Kuupäev:
19.04.2019
Võisltus nimi:
Klass:
6
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
2
Maria Mägi (2007)
PERILA SUMMER DRESSAGE - EMV/Harrastajate MV/Baltic Dressage League Estonia/FEI World Dressage Challenge/Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat koolisõidus/Talendijaht VIII etapp/ EHS Karikas 2019 II etapp
27.07.2019
23 Skeem LP3 RAIGO (2008, SP) 5
170.0
1020.0
Punktid:  
170.0
Klubile: 1020.0
Kristina Lätti
PERILA SUMMER DRESSAGE - EMV/Harrastajate MV/Baltic Dressage League Estonia/FEI World Dressage Challenge/Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat koolisõidus/Talendijaht VIII etapp/ EHS Karikas 2019 II etapp
28.07.2019
41 Skeem LK4 FULINDE D.V. (2010) 4
170.0
85.0
Punktid:  
170.0
Klubile: 85.0
Kristina Lätti
Talverõõmud Koolisõidus 2019
09.02.2019
1 Skeem LK4 FULINDE D.V. (2010) 2
169.0
84.5
Punktid:  
169.0
Klubile: 84.5
Kuupäev:
09.02.2019
Võisltus nimi:
Klass:
1
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
2
Maria Mägi (2007)
Baltic Dressage League Latvia
30.06.2019
15 Skeem LP3 RAIGO (2008, SP) 1
169.0
1014.0
Punktid:  
169.0
Klubile: 1014.0
Kuupäev:
30.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
15
Raskusastme:
Skeem LP3
Koht:
1
Sonja Roberta Sedin (2001)
PERILA SUMMER DRESSAGE - EMV/Harrastajate MV/Baltic Dressage League Estonia/FEI World Dressage Challenge/Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat koolisõidus/Talendijaht VIII etapp/ EHS Karikas 2019 II etapp
27.07.2019
22 Skeem M3 SAHIB (2009) 6
169.0
1014.0
Punktid:  
169.0
Klubile: 1014.0
Sonja Roberta Sedin (2001)
CDI3*/CDI1*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
17.05.2019
3 Skeem M3 SAHIB (2009) 8
169.0
1014.0
Punktid:  
169.0
Klubile: 1014.0
Kuupäev:
17.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
3
Raskusastme:
Skeem M3
Koht:
8
Kätlin Kivirand
PERILA SUMMER DRESSAGE - EMV/Harrastajate MV/Baltic Dressage League Estonia/FEI World Dressage Challenge/Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat koolisõidus/Talendijaht VIII etapp/ EHS Karikas 2019 II etapp
26.07.2019
18 Skeem LK1 HAILEY VITA (2012) 2
169.0
84.5
Punktid:  
169.0
Klubile: 84.5
Getter Kangur
CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
01.06.2019
9 Skeem RR5 (GP) ASHWAN (2005) 6
169.0
169.0
Punktid:  
169.0
Klubile: 169.0
Kuupäev:
01.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
9
Raskusastme:
Skeem RR5
Koht:
6
Kristina Lätti
Järvamaa KHK Karikas/ESHKS sarja III etapp
01.06.2019
6 Skeem LK3 FULINDE D.V. (2010) 2
168.0
84.0
Punktid:  
168.0
Klubile: 84.0
Kuupäev:
01.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
6
Raskusastme:
Skeem LK3
Koht:
2
Reili Aru (2003)
PERILA SUMMER DRESSAGE - EMV/Harrastajate MV/Baltic Dressage League Estonia/FEI World Dressage Challenge/Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat koolisõidus/Talendijaht VIII etapp/ EHS Karikas 2019 II etapp
28.07.2019
39 Skeem LP10 kür MY (2013, <130) 7
168.0
1008.0
Punktid:  
168.0
Klubile: 1008.0
Rose Marie Skjoldby (2002)
Talverõõmud Koolisõidus 2019
09.02.2019
4 Skeem M3 ROSINANTE (2009) 2
168.0
1008.0
Punktid:  
168.0
Klubile: 1008.0
Kuupäev:
09.02.2019
Võisltus nimi:
Klass:
4
Raskusastme:
Skeem M3
Koht:
2
Maria Mägi (2007)
PERILA SUMMER DRESSAGE - EMV/Harrastajate MV/Baltic Dressage League Estonia/FEI World Dressage Challenge/Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat koolisõidus/Talendijaht VIII etapp/ EHS Karikas 2019 II etapp
27.07.2019
29 Skeem LP2 RAIGO (2008, SP) 1
167.0
1002.0
Punktid:  
167.0
Klubile: 1002.0
Emma Tuvi (2006)
Pärnumaa RSK MV / Harrastajate Karikas I etapp / Talendijaht III etapp / ESHKS sarja I etapp
18.05.2019
12 Skeem LK1 COINTREAU (2003, SP) 1
167.0
1002.0
Punktid:  
167.0
Klubile: 1002.0
Kuupäev:
18.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
12
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
1
Maria Mägi (2007)
Pallase Koolisõit / Talendijaht IV etapp / ESHKS sarja II etapp / Harrastajate Karikas II etapp
26.05.2019
7 Skeem LP3 RAIGO (2008, SP) 1
167.0
1002.0
Punktid:  
167.0
Klubile: 1002.0
Kuupäev:
26.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
7
Raskusastme:
Skeem LP3
Koht:
1
Getter Kangur
Sisemeistrivõistlused 2019
09.03.2019
1 Skeem RR3 (I-2) ASHWAN (2005) 3
167.0
167.0
Punktid:  
167.0
Klubile: 167.0
Kuupäev:
09.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
1
Raskusastme:
Skeem RR3
Koht:
3
Maria Mägi (2007)
Sisemeistrivõistlused 2019
09.03.2019
2 Skeem LK1 JERRY RED VON SEEDER (2013) 5
167.0
1002.0
Punktid:  
167.0
Klubile: 1002.0
Kuupäev:
09.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
2
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
5
Dina Ellermann
CDI-W/CDI3*/CDIY/CDIJ/CDIP/CDICh-A
22.06.2019
16 Skeem RR6 (GP) LANDY'S AKVARELL (2003) 1
167.0
167.0
Punktid:  
167.0
Klubile: 167.0
Kuupäev:
22.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
16
Raskusastme:
Skeem RR6
Koht:
1
Getter Kangur
CSI5*-W / CDI3*
26.10.2019
D2 Skeem RR10 kür (GP) ASHWAN (2005) 8
166.0
166.0
Punktid:  
166.0
Klubile: 166.0
Kuupäev:
26.10.2019
Võisltus nimi:
Klass:
D2
Raskusastme:
Skeem RR10 kür
Koht:
8
Kenry Kikkas (2005)
CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
23.03.2019
6 Skeem LR2 COAD HILL HAPPY (2011, SP) 5
166.0
996.0
Punktid:  
166.0
Klubile: 996.0
Kuupäev:
23.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
6
Raskusastme:
Skeem LR2
Koht:
5
Emma Tuvi (2006)
Piira talli koolisõit / Talendijaht XI etapp / Harrastajate Karikas Finaal/ EHS Karikas 2019 Finaal
08.09.2019
14 Skeem LP3 ROKIT (2003, SP) 2
165.0
990.0
Punktid:  
165.0
Klubile: 990.0
Kuupäev:
08.09.2019
Võisltus nimi:
Klass:
14
Raskusastme:
Skeem LP3
Koht:
2
Maria Mägi (2007)
Baltic Dressage League Latvia
29.06.2019
6 Skeem LP2 RAIGO (2008, SP) 3
165.0
990.0
Punktid:  
165.0
Klubile: 990.0
Kuupäev:
29.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
6
Raskusastme:
Skeem LP2
Koht:
3
Helena Kaal (2001)
CDI-W/CDI3*/CDIY/CDIJ/CDIP/CDICh-A
22.06.2019
11 Skeem M4 CASSANDER (2010) 3
165.0
990.0
Punktid:  
165.0
Klubile: 990.0
Kuupäev:
22.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
11
Raskusastme:
Skeem M4
Koht:
3
Kristina Lätti
Maria Kevad 2019/Talendijaht V etapp/EHS Karikas 2019 I etapp/ESHKS sarja IV etapp
15.06.2019
7 Skeem LK1 FULINDE D.V. (2010) 5
165.0
82.5
Punktid:  
165.0
Klubile: 82.5
Kuupäev:
15.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
7
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
5
Kenry Kikkas (2005)
PERILA SUMMER DRESSAGE - EMV/Harrastajate MV/Baltic Dressage League Estonia/FEI World Dressage Challenge/Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat koolisõidus/Talendijaht VIII etapp/ EHS Karikas 2019 II etapp
27.07.2019
23 Skeem LP3 COAD HILL HAPPY (2011, SP) 6
164.0
984.0
Punktid:  
164.0
Klubile: 984.0
Sonja Roberta Sedin (2001)
PERILA SUMMER DRESSAGE - EMV/Harrastajate MV/Baltic Dressage League Estonia/FEI World Dressage Challenge/Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat koolisõidus/Talendijaht VIII etapp/ EHS Karikas 2019 II etapp
26.07.2019
3 Skeem M3 SAHIB (2009) 2
164.0
984.0
Punktid:  
164.0
Klubile: 984.0
Miia Tooming (2004)
Pallase Koolisõit / Talendijaht IV etapp / ESHKS sarja II etapp / Harrastajate Karikas II etapp
26.05.2019
8 Skeem LP10 kür VEENUS (2011, SP) 2
163.0
978.0
Punktid:  
163.0
Klubile: 978.0
Kuupäev:
26.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
8
Raskusastme:
Skeem LP10 kür
Koht:
2
Berit Pihlak (2006)
PERILA SUMMER DRESSAGE - EMV/Harrastajate MV/Baltic Dressage League Estonia/FEI World Dressage Challenge/Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat koolisõidus/Talendijaht VIII etapp/ EHS Karikas 2019 II etapp
27.07.2019
24 Skeem LK4 CHICOLO (2012, VP) 6
163.0
978.0
Punktid:  
163.0
Klubile: 978.0
Sonja Roberta Sedin (2001)
CDI3*/CDI1*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
18.05.2019
9 Skeem M4 SAHIB (2009) 8
163.0
978.0
Punktid:  
163.0
Klubile: 978.0
Kuupäev:
18.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
9
Raskusastme:
Skeem M4
Koht:
8
Sonja Roberta Sedin (2001)
Pallase Koolisõit / Talendijaht IV etapp / ESHKS sarja II etapp / Harrastajate Karikas II etapp
26.05.2019
5 Skeemid LR2 / M2 | handicap SAHIB (2009) 2
162.0
972.0
Punktid:  
162.0
Klubile: 972.0
Kuupäev:
26.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
5
Raskusastme:
| handicapSkeemid LR2 / M2
Koht:
2
Kenry Kikkas (2005)
Sisemeistrivõistlused 2019
09.03.2019
2 Skeem LK1 MC MORGAN J (2013, SP) 6
162.0
972.0
Punktid:  
162.0
Klubile: 972.0
Kuupäev:
09.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
2
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
6
Maria Mägi (2007)
CDI-W/CDI3*/CDIY/CDIJ/CDIP/CDICh-A
23.06.2019
13 Skeem LR2 SHAMPAGNA (2010) 2
162.0
972.0
Punktid:  
162.0
Klubile: 972.0
Kuupäev:
23.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
13
Raskusastme:
Skeem LR2
Koht:
2
Getter Kangur
CDI3*/CDI1*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
17.05.2019
6 Skeem RR5 (GP) ASHWAN (2005) 6
162.0
162.0
Punktid:  
162.0
Klubile: 162.0
Kuupäev:
17.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
6
Raskusastme:
Skeem RR5
Koht:
6
Getter Kangur
PERILA SUMMER DRESSAGE - EMV/Harrastajate MV/Baltic Dressage League Estonia/FEI World Dressage Challenge/Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat koolisõidus/Talendijaht VIII etapp/ EHS Karikas 2019 II etapp
27.07.2019
20 Skeem RR5 (GP) ASHWAN (2005) 3
161.0
161.0
Punktid:  
161.0
Klubile: 161.0
Maria Mägi (2007)
PERILA SUMMER DRESSAGE - EMV/Harrastajate MV/Baltic Dressage League Estonia/FEI World Dressage Challenge/Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat koolisõidus/Talendijaht VIII etapp/ EHS Karikas 2019 II etapp
26.07.2019
1 Skeem LK4 SHAMPAGNA (2010) 3
161.0
966.0
Punktid:  
161.0
Klubile: 966.0
Dina Ellermann
Pallase Koolisõit / Talendijaht IV etapp / ESHKS sarja II etapp / Harrastajate Karikas II etapp
26.05.2019
1 Skeem RR5 (GP) DONNA ANNA (2008) 1
161.0
161.0
Punktid:  
161.0
Klubile: 161.0
Kuupäev:
26.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
1
Raskusastme:
Skeem RR5
Koht:
1
Kristina Lätti
Baltic Dressage League Lithuania
14.07.2019
18 Skeem LK4 FULINDE D.V. (2010) 3
160.0
80.0
Punktid:  
160.0
Klubile: 80.0
Kuupäev:
14.07.2019
Võisltus nimi:
Klass:
18
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
3
Maria Mägi (2007)
Baltic Dressage League Latvia
30.06.2019
13 Skeem LR2 JERRY RED VON SEEDER (2013) 2
160.0
960.0
Punktid:  
160.0
Klubile: 960.0
Kuupäev:
30.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
13
Raskusastme:
Skeem LR2
Koht:
2
Maria Mägi (2007)
Sisemeistrivõistlused 2019
10.03.2019
12 Skeem LP2 RAIGO (2008, SP) 1
159.0
954.0
Punktid:  
159.0
Klubile: 954.0
Kuupäev:
10.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
12
Raskusastme:
Skeem LP2
Koht:
1
Helena Kaal (2001)
Talverõõmud Koolisõidus 2019
09.02.2019
5 Skeem RK3 (PSG) CASSANDER (2010) 2
158.0
553.0
Punktid:  
158.0
Klubile: 553.0
Kuupäev:
09.02.2019
Võisltus nimi:
Klass:
5
Raskusastme:
Skeem RK3
Koht:
2
Getter Kangur
CDIO4*-NC
05.07.2019
1 Skeem RR5 (GP) ASHWAN (2005) 10
158.0
158.0
Punktid:  
158.0
Klubile: 158.0
Kuupäev:
05.07.2019
Võisltus nimi:
Klass:
1
Raskusastme:
Skeem RR5
Koht:
10
Getter Kangur
CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
23.03.2019
9 Skeem RR5 (GP) ASHWAN (2005) 6
158.0
158.0
Punktid:  
158.0
Klubile: 158.0
Kuupäev:
23.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
9
Raskusastme:
Skeem RR5
Koht:
6
Kenry Kikkas (2005)
PERILA SUMMER DRESSAGE - EMV/Harrastajate MV/Baltic Dressage League Estonia/FEI World Dressage Challenge/Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat koolisõidus/Talendijaht VIII etapp/ EHS Karikas 2019 II etapp
27.07.2019
24 Skeem LK4 MC MORGAN J (2013, SP) 8
158.0
948.0
Punktid:  
158.0
Klubile: 948.0
Maria Mägi (2007)
Sisemeistrivõistlused 2019
10.03.2019
13 Skeem LP3 RAIGO (2008, SP) 1
158.0
948.0
Punktid:  
158.0
Klubile: 948.0
Kuupäev:
10.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
13
Raskusastme:
Skeem LP3
Koht:
1
Kätlin Kivirand
Pallase Koolisõit / Talendijaht IV etapp / ESHKS sarja II etapp / Harrastajate Karikas II etapp
26.05.2019
13 Skeem LK1 HAILEY VITA (2012) 4
157.0
78.5
Punktid:  
157.0
Klubile: 78.5
Kuupäev:
26.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
13
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
4
Janetta Lahe
Piira talli koolisõit / Talendijaht XI etapp / Harrastajate Karikas Finaal/ EHS Karikas 2019 Finaal
08.09.2019
13 Skeem LK4 BRASIDAS (2009) 5
156.0
78.0
Punktid:  
156.0
Klubile: 78.0
Kuupäev:
08.09.2019
Võisltus nimi:
Klass:
13
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
5
Berit Pihlak (2006)
Pärnumaa RSK MV / Harrastajate Karikas I etapp / Talendijaht III etapp / ESHKS sarja I etapp
18.05.2019
14 Skeemid LR2 / M2 | handicap ROMY K (2010, SP) 2
155.0
930.0
Punktid:  
155.0
Klubile: 930.0
Kuupäev:
18.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
14
Raskusastme:
| handicapSkeemid LR2 / M2
Koht:
2
Kenry Kikkas (2005)
Sisemeistrivõistlused 2019
09.03.2019
3 Skeem LK4 COAD HILL HAPPY (2011, SP) 5
155.0
930.0
Punktid:  
155.0
Klubile: 930.0
Kuupäev:
09.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
3
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
5
Helena Kaal (2001)
Sisemeistrivõistlused 2019
10.03.2019
10 Skeem RK3 (PSG) CASSANDER (2010) 1
155.0
542.5
Punktid:  
155.0
Klubile: 542.5
Kuupäev:
10.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
10
Raskusastme:
Skeem RK3
Koht:
1
Getter Kangur
CDIO4*-NC
06.07.2019
2 Skeem RR6 (GP) ASHWAN (2005) 9
154.0
154.0
Punktid:  
154.0
Klubile: 154.0
Kuupäev:
06.07.2019
Võisltus nimi:
Klass:
2
Raskusastme:
Skeem RR6
Koht:
9
Kristina Lätti
Baltic Dressage League Lithuania
13.07.2019
11 Skeem LK4 FULINDE D.V. (2010) 5
154.0
77.0
Punktid:  
154.0
Klubile: 77.0
Kuupäev:
13.07.2019
Võisltus nimi:
Klass:
11
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
5
Maria Mägi (2007)
CDI2*/CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
07.04.2019
13 Skeem LR2 SHAMPAGNA (2010) 5
153.0
918.0
Punktid:  
153.0
Klubile: 918.0
Kuupäev:
07.04.2019
Võisltus nimi:
Klass:
13
Raskusastme:
Skeem LR2
Koht:
5
Helena Kaal (2001)
CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
22.03.2019
3 Skeem M3 CASSANDER (2010) 8
153.0
918.0
Punktid:  
153.0
Klubile: 918.0
Kuupäev:
22.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
3
Raskusastme:
Skeem M3
Koht:
8
Kenry Kikkas (2005)
Sisemeistrivõistlused 2019
10.03.2019
13 Skeem LP3 COAD HILL HAPPY (2011, SP) 2
153.0
918.0
Punktid:  
153.0
Klubile: 918.0
Kuupäev:
10.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
13
Raskusastme:
Skeem LP3
Koht:
2
Maria Mägi (2007)
Vääna koolisõit/Talendijaht II etapp/EHKAS
19.04.2019
8 Skeem LP2 RAIGO (2008, SP) 2
152.0
912.0
Punktid:  
152.0
Klubile: 912.0
Kuupäev:
19.04.2019
Võisltus nimi:
Klass:
8
Raskusastme:
Skeem LP2
Koht:
2
Maria Mägi (2007)
CDI3*/CDI1*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
19.05.2019
13 Skeem LR2 SHAMPAGNA (2010) 7
152.0
912.0
Punktid:  
152.0
Klubile: 912.0
Kuupäev:
19.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
13
Raskusastme:
Skeem LR2
Koht:
7
Kätlin Kivirand
Kilgi koolisõit / Harrastajate Karikas III etapp / Talendijaht VI etapp / ESHKS sarja V etapp
22.06.2019
6 Skeem LK1 HAILEY VITA (2012) 4
151.0
75.5
Punktid:  
151.0
Klubile: 75.5
Kuupäev:
22.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
6
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
4
Emma Tuvi (2006)
Pärnumaa RSK MV / Harrastajate Karikas I etapp / Talendijaht III etapp / ESHKS sarja I etapp
18.05.2019
10 Skeem LK1 COINTREAU (2003, SP) 4
150.0
900.0
Punktid:  
150.0
Klubile: 900.0
Kuupäev:
18.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
10
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
4
Berit Pihlak (2006)
PERILA SUMMER DRESSAGE - EMV/Harrastajate MV/Baltic Dressage League Estonia/FEI World Dressage Challenge/Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat koolisõidus/Talendijaht VIII etapp/ EHS Karikas 2019 II etapp
26.07.2019
1 Skeem LK4 CHICOLO (2012, VP) 4
150.0
900.0
Punktid:  
150.0
Klubile: 900.0
Kregory Kikkas (2007)
PERILA SUMMER DRESSAGE - EMV/Harrastajate MV/Baltic Dressage League Estonia/FEI World Dressage Challenge/Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat koolisõidus/Talendijaht VIII etapp/ EHS Karikas 2019 II etapp
26.07.2019
8 Skeem LK1 ODRINO 'B' VAN HET JUXSCHOT (2010, SP) 1
150.0
900.0
Punktid:  
150.0
Klubile: 900.0
Berit Pihlak (2006)
Pärnumaa RSK MV / Harrastajate Karikas I etapp / Talendijaht III etapp / ESHKS sarja I etapp
18.05.2019
12 Skeem LK1 ROMY K (2010, SP) 2
149.0
894.0
Punktid:  
149.0
Klubile: 894.0
Kuupäev:
18.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
12
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
2
Sonja Roberta Sedin (2001)
CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
30.05.2019
3 Skeem M3 SAHIB (2009) 7
149.0
894.0
Punktid:  
149.0
Klubile: 894.0
Kuupäev:
30.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
3
Raskusastme:
Skeem M3
Koht:
7
Maria Mägi (2007)
CDI-W/CDI3*/CDIY/CDIJ/CDIP/CDICh-A
22.06.2019
8 Skeem LK4 SHAMPAGNA (2010) 2
147.0
882.0
Punktid:  
147.0
Klubile: 882.0
Kuupäev:
22.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
8
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
2
Maria Mägi (2007)
Baltic Dressage League Latvia
30.06.2019
13 Skeem LR2 SHAMPAGNA (2010) 3
145.0
870.0
Punktid:  
145.0
Klubile: 870.0
Kuupäev:
30.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
13
Raskusastme:
Skeem LR2
Koht:
3
Maria Mägi (2007)
Talverõõmud Koolisõidus 2019
09.02.2019
3 Skeem LP2 RAIGO (2008, SP) 1
145.0
870.0
Punktid:  
145.0
Klubile: 870.0
Kuupäev:
09.02.2019
Võisltus nimi:
Klass:
3
Raskusastme:
Skeem LP2
Koht:
1
Kregory Kikkas (2007)
Vääna koolisõit/Talendijaht II etapp/EHKAS
19.04.2019
6 Skeem LK1 ODRINO 'B' VAN HET JUXSCHOT (2010, SP) 3
144.0
864.0
Punktid:  
144.0
Klubile: 864.0
Kuupäev:
19.04.2019
Võisltus nimi:
Klass:
6
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
3
Berit Pihlak (2006)
Sisemeistrivõistlused 2019
09.03.2019
3 Skeem LK4 ROMY K (2010, SP) 7
144.0
864.0
Punktid:  
144.0
Klubile: 864.0
Kuupäev:
09.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
3
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
7
Kenry Kikkas (2005)
Talverõõmud Koolisõidus 2019
09.02.2019
3 Skeem LP2 COAD HILL HAPPY (2011, SP) 2
144.0
864.0
Punktid:  
144.0
Klubile: 864.0
Kuupäev:
09.02.2019
Võisltus nimi:
Klass:
3
Raskusastme:
Skeem LP2
Koht:
2
Getter Kangur
Sisemeistrivõistlused 2019
10.03.2019
11 Skeem RR5 (GP) ASHWAN (2005) 3
143.0
143.0
Punktid:  
143.0
Klubile: 143.0
Kuupäev:
10.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
11
Raskusastme:
Skeem RR5
Koht:
3
Getter Kangur
CDI3*/CDI1*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
18.05.2019
12 Skeem RR6 (GP) ASHWAN (2005) 3
143.0
143.0
Punktid:  
143.0
Klubile: 143.0
Kuupäev:
18.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
12
Raskusastme:
Skeem RR6
Koht:
3
Getter Kangur
CSI5*-W / CDI3*
25.10.2019
D1 Skeem RR5 (GP) ASHWAN (2005) 6
142.0
142.0
Punktid:  
142.0
Klubile: 142.0
Kuupäev:
25.10.2019
Võisltus nimi:
Klass:
D1
Raskusastme:
Skeem RR5
Koht:
6
Kristina Lätti
Baltic Dressage League Lithuania
13.07.2019
3 Skeem LK1 FULINDE D.V. (2010) 2
142.0
71.0
Punktid:  
142.0
Klubile: 71.0
Kuupäev:
13.07.2019
Võisltus nimi:
Klass:
3
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
2
Maria Mägi (2007)
PERILA SUMMER DRESSAGE - EMV/Harrastajate MV/Baltic Dressage League Estonia/FEI World Dressage Challenge/Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat koolisõidus/Talendijaht VIII etapp/ EHS Karikas 2019 II etapp
28.07.2019
40 Skeem LR2 SHAMPAGNA (2010) 6
141.0
846.0
Punktid:  
141.0
Klubile: 846.0
Janetta Lahe
Piira talli koolisõit / Talendijaht XI etapp / Harrastajate Karikas Finaal/ EHS Karikas 2019 Finaal
07.09.2019
8 Skeem LK4 BRASIDAS (2009) 5
141.0
70.5
Punktid:  
141.0
Klubile: 70.5
Kuupäev:
07.09.2019
Võisltus nimi:
Klass:
8
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
5
Kenry Kikkas (2005)
Baltic Dressage League Latvia
30.06.2019
13 Skeem LR2 CHARLESTON (2008, SP) 4
141.0
846.0
Punktid:  
141.0
Klubile: 846.0
Kuupäev:
30.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
13
Raskusastme:
Skeem LR2
Koht:
4
Maria Mägi (2007)
Pallase Koolisõit / Talendijaht IV etapp / ESHKS sarja II etapp / Harrastajate Karikas II etapp
26.05.2019
5 Skeemid LR2 / M2 | handicap JERRY RED VON SEEDER (2013) 6
141.0
846.0
Punktid:  
141.0
Klubile: 846.0
Kuupäev:
26.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
5
Raskusastme:
| handicapSkeemid LR2 / M2
Koht:
6
Kenry Kikkas (2005)
PERILA SUMMER DRESSAGE - EMV/Harrastajate MV/Baltic Dressage League Estonia/FEI World Dressage Challenge/Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat koolisõidus/Talendijaht VIII etapp/ EHS Karikas 2019 II etapp
27.07.2019
24 Skeem LK4 COAD HILL HAPPY (2011, SP) 10
141.0
846.0
Punktid:  
141.0
Klubile: 846.0
Kätlin Kivirand
Pärnumaa RSK MV / Harrastajate Karikas I etapp / Talendijaht III etapp / ESHKS sarja I etapp
18.05.2019
10 Skeem LK1 HAILEY VITA (2012) 8
140.0
70.0
Punktid:  
140.0
Klubile: 70.0
Kuupäev:
18.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
10
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
8
Reili Aru (2003)
PERILA SUMMER DRESSAGE - EMV/Harrastajate MV/Baltic Dressage League Estonia/FEI World Dressage Challenge/Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat koolisõidus/Talendijaht VIII etapp/ EHS Karikas 2019 II etapp
27.07.2019
23 Skeem LP3 MY (2013, <130) 7
140.0
840.0
Punktid:  
140.0
Klubile: 840.0
Helena Kaal (2001)
PERILA SUMMER DRESSAGE - EMV/Harrastajate MV/Baltic Dressage League Estonia/FEI World Dressage Challenge/Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat koolisõidus/Talendijaht VIII etapp/ EHS Karikas 2019 II etapp
27.07.2019
21 Skeem RK3 (PSG) CASSANDER (2010) 2
140.0
490.0
Punktid:  
140.0
Klubile: 490.0
Getter Kangur
CDI-W/CDI3*/CDIY/CDIJ/CDIP/CDICh-A
22.06.2019
7 Skeem RR5 (GP) ASHWAN (2005) 5
140.0
140.0
Punktid:  
140.0
Klubile: 140.0
Kuupäev:
22.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
7
Raskusastme:
Skeem RR5
Koht:
5
Kätlin Kivirand
Järvamaa KHK Karikas/ESHKS sarja III etapp
01.06.2019
6 Skeem LK3 HAILEY VITA (2012) 9
139.0
69.5
Punktid:  
139.0
Klubile: 69.5
Kuupäev:
01.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
6
Raskusastme:
Skeem LK3
Koht:
9
Kätlin Kivirand
Piira talli koolisõit / Talendijaht XI etapp / Harrastajate Karikas Finaal/ EHS Karikas 2019 Finaal
08.09.2019
13 Skeem LK4 HAILEY VITA (2012) 7
139.0
69.5
Punktid:  
139.0
Klubile: 69.5
Kuupäev:
08.09.2019
Võisltus nimi:
Klass:
13
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
7
Janetta Lahe
Kilgi koolisõit / Harrastajate Karikas III etapp / Talendijaht VI etapp / ESHKS sarja V etapp
22.06.2019
6 Skeem LK1 BRASIDAS (2009) 6
139.0
69.5
Punktid:  
139.0
Klubile: 69.5
Kuupäev:
22.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
6
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
6
Berit Pihlak (2006)
Maria Kevad 2019/Talendijaht V etapp/EHS Karikas 2019 I etapp/ESHKS sarja IV etapp
15.06.2019
8 Skeem LR1 CHICOLO (2012, VP) 1
139.0
834.0
Punktid:  
139.0
Klubile: 834.0
Kuupäev:
15.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
8
Raskusastme:
Skeem LR1
Koht:
1
Kregory Kikkas (2007)
PERILA SUMMER DRESSAGE - EMV/Harrastajate MV/Baltic Dressage League Estonia/FEI World Dressage Challenge/Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat koolisõidus/Talendijaht VIII etapp/ EHS Karikas 2019 II etapp
27.07.2019
24 Skeem LK4 ODRINO 'B' VAN HET JUXSCHOT (2010, SP) 11
139.0
834.0
Punktid:  
139.0
Klubile: 834.0
Getter Kangur
CSI2*-W/CSIU25-A/CSIYH1* / CDI-W
04.10.2019
D01 Skeem RR5 (GP) ASHWAN (2005) 10
138.0
138.0
Punktid:  
138.0
Klubile: 138.0
Kuupäev:
04.10.2019
Võisltus nimi:
Klass:
D01
Raskusastme:
Skeem RR5
Koht:
10
Janetta Lahe
Madise Talli Koolisõit
30.06.2019
4 Skeem LK3 BRASIDAS (2009) 4
138.0
69.0
Punktid:  
138.0
Klubile: 69.0
Kuupäev:
30.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
4
Raskusastme:
Skeem LK3
Koht:
4
Kätlin Kivirand
PERILA SUMMER DRESSAGE - EMV/Harrastajate MV/Baltic Dressage League Estonia/FEI World Dressage Challenge/Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat koolisõidus/Talendijaht VIII etapp/ EHS Karikas 2019 II etapp
28.07.2019
41 Skeem LK4 HAILEY VITA (2012) 7
138.0
69.0
Punktid:  
138.0
Klubile: 69.0
Kregory Kikkas (2007)
Baltic Dressage League Latvia
29.06.2019
4 Skeem LK4 ODRINO 'B' VAN HET JUXSCHOT (2010, SP) 4
137.0
822.0
Punktid:  
137.0
Klubile: 822.0
Kuupäev:
29.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
4
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
4
Kenry Kikkas (2005)
Pallase Koolisõit / Talendijaht IV etapp / ESHKS sarja II etapp / Harrastajate Karikas II etapp
26.05.2019
8 Skeem LP10 kür MC MORGAN J (2013, SP) 3
137.0
822.0
Punktid:  
137.0
Klubile: 822.0
Kuupäev:
26.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
8
Raskusastme:
Skeem LP10 kür
Koht:
3
Berit Pihlak (2006)
Sisemeistrivõistlused 2019
10.03.2019
13 Skeem LP3 ROMY K (2010, SP) 4
135.0
810.0
Punktid:  
135.0
Klubile: 810.0
Kuupäev:
10.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
13
Raskusastme:
Skeem LP3
Koht:
4
Kregory Kikkas (2007)
Talverõõmud Koolisõidus 2019
09.02.2019
2 Skeem LK4 ODRINO 'B' VAN HET JUXSCHOT (2010, SP) 3
135.0
810.0
Punktid:  
135.0
Klubile: 810.0
Kuupäev:
09.02.2019
Võisltus nimi:
Klass:
2
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
3
Miia Tooming (2004)
PERILA SUMMER DRESSAGE - EMV/Harrastajate MV/Baltic Dressage League Estonia/FEI World Dressage Challenge/Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat koolisõidus/Talendijaht VIII etapp/ EHS Karikas 2019 II etapp
28.07.2019
39 Skeem LP10 kür VEENUS (2011, SP) 9
134.0
804.0
Punktid:  
134.0
Klubile: 804.0
Kregory Kikkas (2007)
Kilgi koolisõit / Harrastajate Karikas III etapp / Talendijaht VI etapp / ESHKS sarja V etapp
22.06.2019
7 Skeem LK1 ODRINO 'B' VAN HET JUXSCHOT (2010, SP) 1
134.0
804.0
Punktid:  
134.0
Klubile: 804.0
Kuupäev:
22.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
7
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
1
Kenry Kikkas (2005)
Baltic Dressage League Latvia
29.06.2019
6 Skeem LP2 CHARLESTON (2008, SP) 5
133.0
798.0
Punktid:  
133.0
Klubile: 798.0
Kuupäev:
29.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
6
Raskusastme:
Skeem LP2
Koht:
5
Kenry Kikkas (2005)
Sisemeistrivõistlused 2019
10.03.2019
12 Skeem LP2 COAD HILL HAPPY (2011, SP) 2
133.0
798.0
Punktid:  
133.0
Klubile: 798.0
Kuupäev:
10.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
12
Raskusastme:
Skeem LP2
Koht:
2
Kenry Kikkas (2005)
Pallase Koolisõit / Talendijaht IV etapp / ESHKS sarja II etapp / Harrastajate Karikas II etapp
26.05.2019
7 Skeem LP3 CHARLESTON (2008, SP) 3
132.0
792.0
Punktid:  
132.0
Klubile: 792.0
Kuupäev:
26.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
7
Raskusastme:
Skeem LP3
Koht:
3
Kenry Kikkas (2005)
Baltic Dressage League Latvia
29.06.2019
4 Skeem LK4 CHARLESTON (2008, SP) 5
131.0
786.0
Punktid:  
131.0
Klubile: 786.0
Kuupäev:
29.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
4
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
5
Emma Tuvi (2006)
Pallase Koolisõit / Talendijaht IV etapp / ESHKS sarja II etapp / Harrastajate Karikas II etapp
26.05.2019
9 Skeem LR2 COINTREAU (2003, SP) 4
130.0
780.0
Punktid:  
130.0
Klubile: 780.0
Kuupäev:
26.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
9
Raskusastme:
Skeem LR2
Koht:
4
Berit Pihlak (2006)
Sisemeistrivõistlused 2019
10.03.2019
12 Skeem LP2 ROMY K (2010, SP) 3
130.0
780.0
Punktid:  
130.0
Klubile: 780.0
Kuupäev:
10.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
12
Raskusastme:
Skeem LP2
Koht:
3
Kenry Kikkas (2005)
Sisemeistrivõistlused 2019
09.03.2019
2 Skeem LK1 ODRINO 'B' VAN HET JUXSCHOT (2010, SP) 9
129.0
774.0
Punktid:  
129.0
Klubile: 774.0
Kuupäev:
09.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
2
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
9
Dina Ellermann
CDI3*/CDICh-A/CDIJ/CDIP/CDIY
23.03.2019
9 Skeem RR5 (GP) DONNA ANNA (2008) 9
129.0
129.0
Punktid:  
129.0
Klubile: 129.0
Kuupäev:
23.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
9
Raskusastme:
Skeem RR5
Koht:
9
Sonja Roberta Sedin (2001)
Sisemeistrivõistlused 2019
09.03.2019
5 Skeem M4 SAHIB (2009) 5
129.0
774.0
Punktid:  
129.0
Klubile: 774.0
Kuupäev:
09.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
5
Raskusastme:
Skeem M4
Koht:
5
Reili Aru (2003)
Sisemeistrivõistlused 2019
10.03.2019
12 Skeem LP2 MY (2013, <130) 6
127.0
762.0
Punktid:  
127.0
Klubile: 762.0
Kuupäev:
10.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
12
Raskusastme:
Skeem LP2
Koht:
6
Kregory Kikkas (2007)
Pallase Koolisõit / Talendijaht IV etapp / ESHKS sarja II etapp / Harrastajate Karikas II etapp
26.05.2019
11 Skeem LK1 ODRINO 'B' VAN HET JUXSCHOT (2010, SP) 4
126.0
756.0
Punktid:  
126.0
Klubile: 756.0
Kuupäev:
26.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
11
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
4
Getter Kangur
Pallase Koolisõit / Talendijaht IV etapp / ESHKS sarja II etapp / Harrastajate Karikas II etapp
26.05.2019
1 Skeem RR5 (GP) ASHWAN (2005) 2
125.0
125.0
Punktid:  
125.0
Klubile: 125.0
Kuupäev:
26.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
1
Raskusastme:
Skeem RR5
Koht:
2
Miia Tooming (2004)
Talverõõmud Koolisõidus 2019
09.02.2019
3 Skeem LP2 VEENUS (2011, SP) 4
122.0
732.0
Punktid:  
122.0
Klubile: 732.0
Kuupäev:
09.02.2019
Võisltus nimi:
Klass:
3
Raskusastme:
Skeem LP2
Koht:
4
Miia Tooming (2004)
PERILA SUMMER DRESSAGE - EMV/Harrastajate MV/Baltic Dressage League Estonia/FEI World Dressage Challenge/Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat koolisõidus/Talendijaht VIII etapp/ EHS Karikas 2019 II etapp
27.07.2019
23 Skeem LP3 VEENUS (2011, SP) 9
120.0
720.0
Punktid:  
120.0
Klubile: 720.0
Janetta Lahe
Sisemeistrivõistlused 2019
10.03.2019
14 Skeem LK1 BRASIDAS (2009) 11
120.0
60.0
Punktid:  
120.0
Klubile: 60.0
Kuupäev:
10.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
14
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
11
Kenry Kikkas (2005)
Sisemeistrivõistlused 2019
09.03.2019
3 Skeem LK4 MC MORGAN J (2013, SP) 8
118.0
708.0
Punktid:  
118.0
Klubile: 708.0
Kuupäev:
09.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
3
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
8
Kätlin Kivirand
Madise Talli Koolisõit
30.06.2019
4 Skeem LK3 HAILEY VITA (2012) 6
117.0
58.5
Punktid:  
117.0
Klubile: 58.5
Kuupäev:
30.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
4
Raskusastme:
Skeem LK3
Koht:
6
Helena Kaal (2001)
CDI-W/CDI3*/CDIY/CDIJ/CDIP/CDICh-A
21.06.2019
2 Skeem M3 CASSANDER (2010) 5
116.0
696.0
Punktid:  
116.0
Klubile: 696.0
Kuupäev:
21.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
2
Raskusastme:
Skeem M3
Koht:
5
Berit Pihlak (2006)
Järvamaa KHK Karikas/ESHKS sarja III etapp
01.06.2019
7 Skeem LP3 ROMY K (2010, SP) 2
115.0
690.0
Punktid:  
115.0
Klubile: 690.0
Kuupäev:
01.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
7
Raskusastme:
Skeem LP3
Koht:
2
Ralf Ellermann (2005)
Piira talli koolisõit / Talendijaht XI etapp / Harrastajate Karikas Finaal/ EHS Karikas 2019 Finaal
08.09.2019
12a Skeem LK4 TOONIK (2000, SP) 4
115.0
690.0
Punktid:  
115.0
Klubile: 690.0
Kuupäev:
08.09.2019
Võisltus nimi:
Klass:
12a
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
4
Kenry Kikkas (2005)
Pallase Koolisõit / Talendijaht IV etapp / ESHKS sarja II etapp / Harrastajate Karikas II etapp
26.05.2019
7 Skeem LP3 MC MORGAN J (2013, SP) 5
115.0
690.0
Punktid:  
115.0
Klubile: 690.0
Kuupäev:
26.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
7
Raskusastme:
Skeem LP3
Koht:
5
Emma Tuvi (2006)
Sisemeistrivõistlused 2019
09.03.2019
2 Skeem LK1 COINTREAU (2003, SP) 10
115.0
690.0
Punktid:  
115.0
Klubile: 690.0
Kuupäev:
09.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
2
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
10
Kenry Kikkas (2005)
Baltic Dressage League Latvia
30.06.2019
15 Skeem LP3 CHARLESTON (2008, SP) 5
115.0
690.0
Punktid:  
115.0
Klubile: 690.0
Kuupäev:
30.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
15
Raskusastme:
Skeem LP3
Koht:
5
Sonja Roberta Sedin (2001)
Sisemeistrivõistlused 2019
09.03.2019
4 Skeem M3 SAHIB (2009) 6
115.0
690.0
Punktid:  
115.0
Klubile: 690.0
Kuupäev:
09.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
4
Raskusastme:
Skeem M3
Koht:
6
Kregory Kikkas (2007)
Pallase Koolisõit / Talendijaht IV etapp / ESHKS sarja II etapp / Harrastajate Karikas II etapp
26.05.2019
9 Skeem LR2 ODRINO 'B' VAN HET JUXSCHOT (2010, SP) 5
114.0
684.0
Punktid:  
114.0
Klubile: 684.0
Kuupäev:
26.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
9
Raskusastme:
Skeem LR2
Koht:
5
Kätlin Kivirand
Talverõõmud Koolisõidus 2019
09.02.2019
1 Skeem LK4 HAILEY VITA (2012) 9
112.0
56.0
Punktid:  
112.0
Klubile: 56.0
Kuupäev:
09.02.2019
Võisltus nimi:
Klass:
1
Raskusastme:
Skeem LK4
Koht:
9
Janetta Lahe
Pallase Koolisõit / Talendijaht IV etapp / ESHKS sarja II etapp / Harrastajate Karikas II etapp
26.05.2019
13 Skeem LK1 BRASIDAS (2009) 10
112.0
56.0
Punktid:  
112.0
Klubile: 56.0
Kuupäev:
26.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
13
Raskusastme:
Skeem LK1
Koht:
10
Maria Mägi (2007)
PERILA SUMMER DRESSAGE - EMV/Harrastajate MV/Baltic Dressage League Estonia/FEI World Dressage Challenge/Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat koolisõidus/Talendijaht VIII etapp/ EHS Karikas 2019 II etapp
28.07.2019
46 Skeem LR2 JERRY RED VON SEEDER (2013) 9
110.0
660.0
Punktid:  
110.0
Klubile: 660.0
Maria Mägi (2007)
Pallase Koolisõit / Talendijaht IV etapp / ESHKS sarja II etapp / Harrastajate Karikas II etapp
26.05.2019
9 Skeem LR2 JERRY RED VON SEEDER (2013) 6
110.0
660.0
Punktid:  
110.0
Klubile: 660.0
Kuupäev:
26.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
9
Raskusastme:
Skeem LR2
Koht:
6
Reili Aru (2003)
Sisemeistrivõistlused 2019
10.03.2019
13 Skeem LP3 MY (2013, <130) 6
109.0
654.0
Punktid:  
109.0
Klubile: 654.0
Kuupäev:
10.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
13
Raskusastme:
Skeem LP3
Koht:
6
Miia Tooming (2004)
Sisemeistrivõistlused 2019
10.03.2019
12 Skeem LP2 VEENUS (2011, SP) 8
109.0
654.0
Punktid:  
109.0
Klubile: 654.0
Kuupäev:
10.03.2019
Võisltus nimi:
Klass:
12
Raskusastme:
Skeem LP2
Koht:
8
Kenry Kikkas (2005)
Piira talli koolisõit / Talendijaht XI etapp / Harrastajate Karikas Finaal/ EHS Karikas 2019 Finaal
08.09.2019
14 Skeem LP3 MC MORGAN J (2013, SP) 6
108.0
648.0
Punktid:  
108.0
Klubile: 648.0
Kuupäev:
08.09.2019
Võisltus nimi:
Klass:
14
Raskusastme:
Skeem LP3
Koht:
6
Kregory Kikkas (2007)
Baltic Dressage League Latvia
30.06.2019
13 Skeem LR2 ODRINO 'B' VAN HET JUXSCHOT (2010, SP) 6
108.0
648.0
Punktid:  
108.0
Klubile: 648.0
Kuupäev:
30.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
13
Raskusastme:
Skeem LR2
Koht:
6
Kregory Kikkas (2007)
Maria Kevad 2019/Talendijaht V etapp/EHS Karikas 2019 I etapp/ESHKS sarja IV etapp
15.06.2019
8 Skeem LR1 ODRINO 'B' VAN HET JUXSCHOT (2010, SP) 5
107.0
642.0
Punktid:  
107.0
Klubile: 642.0
Kuupäev:
15.06.2019
Võisltus nimi:
Klass:
8
Raskusastme:
Skeem LR1
Koht:
5
Kregory Kikkas (2007)
PERILA SUMMER DRESSAGE - EMV/Harrastajate MV/Baltic Dressage League Estonia/FEI World Dressage Challenge/Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat koolisõidus/Talendijaht VIII etapp/ EHS Karikas 2019 II etapp
26.07.2019
1 Skeem LK4 ODRINO 'B' VAN HET JUXSCHOT (2010, SP) 7
105.0
630.0
Punktid:  
105.0
Klubile: 630.0
Kenry Kikkas (2005)
PERILA SUMMER DRESSAGE - EMV/Harrastajate MV/Baltic Dressage League Estonia/FEI World Dressage Challenge/Eesti noorhobuste ja -ponide tšempionaat koolisõidus/Talendijaht VIII etapp/ EHS Karikas 2019 II etapp
28.07.2019
45 Skeem LP3 MC MORGAN J (2013, SP) 3
102.0
612.0
Punktid:  
102.0
Klubile: 612.0
Miia Tooming (2004)
Pallase Koolisõit / Talendijaht IV etapp / ESHKS sarja II etapp / Harrastajate Karikas II etapp
26.05.2019
7 Skeem LP3 VEENUS (2011, SP) 6
102.0
612.0
Punktid:  
102.0
Klubile: 612.0