Punktid

Kuu: Mai

Klubi: ESHKS

Võistleja Võistlus (asukoht) Klass Raskusaste Hobune Koht Punkte Punkte klubile
Hanno Ellermann
CSI3*-W
02.05.2019
2 135 cm | Art. 274.1.5.3, kahefaasiline GRAFFITI (2011) 6
56.0
56.0
Punktid:  
56.0
Klubile: 56.0
Kuupäev:
02.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
2
Raskusastme:
135 cm
Koht:
6
Hanno Ellermann
CSI3*-W
02.05.2019
2 135 cm | Art. 274.1.5.3, kahefaasiline FREEDOM (2010) 8
16.0
16.0
Punktid:  
16.0
Klubile: 16.0
Kuupäev:
02.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
2
Raskusastme:
135 cm
Koht:
8
Hanno Ellermann
CSI3*-W
02.05.2019
3 145 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus FREEDOM (2010) 16
20.0
20.0
Punktid:  
20.0
Klubile: 20.0
Kuupäev:
02.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
3
Raskusastme:
145 cm
Koht:
16
Hanno Ellermann
CSI3*-W
03.05.2019
5 145 cm | Art. 274.1.5.3, kahefaasiline DONNA-PAOLA (2008) 2
160.0
160.0
Punktid:  
160.0
Klubile: 160.0
Kuupäev:
03.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
5
Raskusastme:
145 cm
Koht:
2
Elise Lott (2005)
CSI2*/CSI1*/CSIYH1*/CSIP
09.05.2019
1 105 cm | Art. 238.1.1, puhtusele GAMEELIA (2014) 1
9.6
57.6
Punktid:  
9.6
Klubile: 57.6
Kuupäev:
09.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
1
Raskusastme:
105 cm
Koht:
1
Elise Lott (2005)
CSI2*/CSI1*/CSIYH1*/CSIP
10.05.2019
8 105 cm | Art. 274.2, kahefaasiline GAMEELIA (2014) 1
9.6
57.6
Punktid:  
9.6
Klubile: 57.6
Kuupäev:
10.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
8
Raskusastme:
105 cm
Koht:
1
Elise Lott (2005)
CSI2*/CSI1*/CSIYH1*/CSIP
12.05.2019
21 110 cm | Art. 274.1.5.3, kahefaasiline GAMEELIA (2014) 3
7.2
43.2
Punktid:  
7.2
Klubile: 43.2
Kuupäev:
12.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
21
Raskusastme:
110 cm
Koht:
3
Hanno Ellermann
CSI2*-W/CSI1*/CSIYH1*/CSIP
16.05.2019
29 135 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus JACOBA STUD FUMOSA (2010) 2
90.0
90.0
Punktid:  
90.0
Klubile: 90.0
Kuupäev:
16.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
29
Raskusastme:
135 cm
Koht:
2
Hanno Ellermann
CSI2*-W/CSI1*/CSIYH1*/CSIP
16.05.2019
30 140 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus FREEDOM (2010) 9
24.0
24.0
Punktid:  
24.0
Klubile: 24.0
Kuupäev:
16.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
30
Raskusastme:
140 cm
Koht:
9
Hanno Ellermann
CSI2*-W/CSI1*/CSIYH1*/CSIP
17.05.2019
37 145 cm | Art. 238.2.2, ühed ümberhüpped FREEDOM (2010) 22
6.0
6.0
Punktid:  
6.0
Klubile: 6.0
Kuupäev:
17.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
37
Raskusastme:
145 cm
Koht:
22
Hanno Ellermann
CSI2*-W/CSI1*/CSIYH1*/CSIP
19.05.2019
43 140 cm | Art. 238.2.2, ühed ümberhüpped JACOBA STUD FUMOSA (2010) 5
60.0
60.0
Punktid:  
60.0
Klubile: 60.0
Kuupäev:
19.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
43
Raskusastme:
140 cm
Koht:
5
Hanno Ellermann
CSI2*-W/CSI1*/CSIYH1*/CSIP
19.05.2019
50 160 cm | Art. 238.2.2, ühed ümberhüpped FREEDOM (2010) 11
85.5
85.5
Punktid:  
85.5
Klubile: 85.5
Kuupäev:
19.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
50
Raskusastme:
160 cm
Koht:
11
Annete Sikora
Jüri Kevad
18.05.2019
1 70 cm, 80 cm | handicap | Art. 238.1.1, puhtusele HEBRINNA (2013) 1
4.0
2.0
Punktid:  
4.0
Klubile: 2.0
Kuupäev:
18.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
1
Raskusastme:
70 cm, 80 cm | handicap
Koht:
1
Annete Sikora
Jüri Kevad
18.05.2019
2 90 cm, 100 cm | handicap | Art. 274.1.5.3, kahefaasiline HEBRINNA (2013) 32
1.0
0.5
Punktid:  
1.0
Klubile: 0.5
Kuupäev:
18.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
2
Raskusastme:
90 cm, 100 cm | handicap
Koht:
32
Annete Sikora
Jüri Kevad
18.05.2019
1 70 cm, 80 cm | handicap | Art. 238.1.1, puhtusele ETCETERA (2015) 1
4.0
2.0
Punktid:  
4.0
Klubile: 2.0
Kuupäev:
18.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
1
Raskusastme:
70 cm, 80 cm | handicap
Koht:
1
Sandra Hints
Valgeranna karikas 2019 / Pärnumaa RSK MV TS / Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2019 II etapp / Freejump Lastekarikas 2019 II etapp
19.05.2019
2 80 cm, 90 cm | handicap | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus JACKSON'S SON (2014) 31
1.0
0.5
Punktid:  
1.0
Klubile: 0.5
Kuupäev:
19.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
2
Raskusastme:
80 cm, 90 cm | handicap
Koht:
31
Sandra Hints
Valgeranna karikas 2019 / Pärnumaa RSK MV TS / Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2019 II etapp / Freejump Lastekarikas 2019 II etapp
19.05.2019
3a 100 cm | Art. 274.1.5.3, kahefaasiline JACKSON'S SON (2014) 30
1.0
0.5
Punktid:  
1.0
Klubile: 0.5
Heleene Pruunsild (2004)
Valgeranna karikas 2019 / Pärnumaa RSK MV TS / Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2019 II etapp / Freejump Lastekarikas 2019 II etapp
19.05.2019
5a 125 cm | Art. 238.2.2, ühed ümberhüpped QUINCE (2012) 3
12.0
72.0
Punktid:  
12.0
Klubile: 72.0
Elina Mark
Ecu Spring Jumping & Tartumaa Meistrid 2019 III etapp
25.05.2019
2 90 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus AL CAPONE (2012) 14
1.0
0.5
Punktid:  
1.0
Klubile: 0.5
Kuupäev:
25.05.2019
Võisltus nimi:
Klass:
2
Raskusastme:
90 cm
Koht:
14
Doris Mänd (2003)
Juurimaa takistussõit / Fair Play Ponikarikas 2019 II etapp / Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2019 III etapp / Freejump Lastekarikas 2019 III etapp
25.05.2019
5a 125 cm | Art. 238.2.2, ühed ümberhüpped BIG GIRL (2007) 3
12.0
72.0
Punktid:  
12.0
Klubile: 72.0
Heleene Pruunsild (2004)
Juurimaa takistussõit / Fair Play Ponikarikas 2019 II etapp / Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2019 III etapp / Freejump Lastekarikas 2019 III etapp
25.05.2019
5a 125 cm | Art. 238.2.2, ühed ümberhüpped QUINCE (2012) 1
20.0
120.0
Punktid:  
20.0
Klubile: 120.0
Kokku: 599.9 945.9
Seeniorid: 517.5
Lapsed: 158.4
Harrastajad: 6.0
Juuniorid: 264.0
Kokku:
599.9
Klubile kokku:
945.9
Seeniorid:
517.5
Lapsed:
158.4
Harrastajad:
6.0
Juuniorid:
264.0